Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell aggódni a magzatmoz...

Mikor kell aggódni a magzatmozgások hiánya miatt?

Figyelt kérdés

Pár napja alig érzem őt. Olyan erősen, határozottan éreztem edfug, mostanában alig sejthetően.

Mikor kell aggódnom?

26 hetes, 2. babás.


2018. okt. 23. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A 24. hét után minden nap kell érezned.

Egyél valamit, feküdj az oldaladra és számold a mozgásokat. 1 órán belül 10 mozgást kellene éreznéd. DE: ha nyugtalan vagy és biztosra akarsz menni, akkor holnap keresd fel a dokidat, vizsgáljon meg. Inkább nézzen rátok feleslegesen, minthogy baj legyen.

Nekem pénteken és szombaton volt nagyon csendben a babám. Alig tudtuk felébreszteni, akkor is keveset mozgott és gyengéket. Már kezdtem aggódni. Szombat éjszaka viszont úgy beindult, hogy azóta is pörög. Nála többször volt már ilyen, hogy néhány napra elcsendesedett.

33 hkm

2018. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Múlthèten csütörtökön majd szombaton is nagyon lusta napja volt. Mèg jóhogy van szivhang hallgatónk ami megnyugtatott. Èn is alig èreztem voltak órák mikor meg egyáltalán nem.

Ehettem, ihattam èn bármit az sem èrdekelte gondolhatod hogy paráztam èn is. Ha úgy èrzed inkább nèzesd meg hogy megnyugodj.

2018. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló vagyok : 24 hetes :)
2018. okt. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az időjárás és a hangulatod is befolyásolja a mozgást. sétálj,egyél vagy igyál cukrosat,hasadat az ujaddal bögdösd meg simoagsd meg.
2018. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi újság? Voltál dokinál vagy elkezdett mocorogni?
2018. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elkezdett mocorogni.
2018. okt. 25. 21:15
 7/14 A kérdező kommentje:
Ismét csak alig mozog, 8-án lesz a következő ultrahang, dokim legközelebb akkor rendel.
2018. nov. 3. 06:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Tegnap az enyèm is lustább volt, alig párszor èreztem csak. Ma meg sem áll előtte napokban már a hasam is feszült annyit mocorgott.
2018. nov. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Terhességi cukros vagyok, 20. héten több magzatvízet láttak, elküldtek az ambulanciára, levették a torc vizsgálathoz a vért és elküldtek cukor terhekésre.

Egy hónapja voltam diabetikusnál, tartom a diétát. Mintha azóta kevesebbet mozogna. Vagyis az előtt néha már már fájdalmas volt a megmozdulása, most csak olyan simogatóan érzem.

Van egy lányom, de már 7 éves, nem tudok visszaemlékezni rá vele milyen volt. Nála nem voltam cukros, a terhességemmel minden rendben volt. Nem tudom van e összefüggés.

2018. nov. 3. 07:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem egy sztk- s, flegma terhességgondozó orvosom volt, ő annyit mondott nekem, ha ez számít, hogy akkor kell aggódni, ha egy nap egyszer sem érzi.

Szoval amig van napi egy mozgás legalább, nincs baj.


Az ügyeletről éjszaka még el is küldtek azzal, hogy reggel van orvos


Nem kam.

2018. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!