Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamák hogy vagytok?

20 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Kislányt, vagy fiút vártok? Első baba, vagy van már nagyobb gyerek? Vettetek már valamit a babának? Hogy fogják hívni?(ha már tudjátok) Írnátok nekem a babaáról, meg a terhességetekről?

2018. okt. 23. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
24 hetes vagyok, második baba, kislány, mint a nővére. Ruhát nem veszünk, mert a tavalyi “divat” még aktuális lesz, mire érkezik, nagyon pici a korkülönbség. Ágyat a nagylányét kapja, szekrényt is, mindkettőből a nagy kap újat, tágasabbat. 😊 Ki kell festeni a szobáját, le kell tenni padlószőnyeget és átpakolni a bútorokat, ezen kívül csak pár olyan játekot kell beszerezni, amit nem örökölhet, pl plüssök, rágókák, nagyon személyes vagy higiéniai szempontból egy gyerekes dolgok. Te hogy állsz, kit vársz? 😊
2018. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól vagyok, múlt hét óta érzem, hogy mocorog, tegnap este csuklott, hát elég vicces volt, ahogy rázkódott a hasamban. :D Első baba, ma voltunk genetikán, minden okés vele, kiderült, hogy lány. A név még nincs teljesen eldöntve. Vettünk már pár ruhát, az egyetlen nagyobb dolog, ami megvan, a babakocsi, mert nagyon le volt értékelve, nem tudtam otthagyni annyiért. :D Neked fiad vagy lányod lesz, kérdező? Első baba?
2018. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Második baba. Nővére van, és most megint egy csajszi érkezik. A tesó neve Gyarmati Boglárka Liza.


Gyarmati Adél Bella, Gyarmati Bella Szofia, , Gyarmati Zara Bella, Gyarmati Zora Bella, Gyarmati Lili Bella , Gyarmati Laura Bella az esélyes nevek. 20 hetesen szerintem elég nagy pocakom van. De nem voltam rosszul, csak pocakra híztam, szóval eddig minden rendben volt.

Mi mindenből újat veszünk, meg elköltöztünk, de még nem vettünk semmit. Amúgy a nővére 4 éves.

2018. okt. 24. 14:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Legalábbis az elsőhöz képest nagy...
2018. okt. 24. 14:23
 5/11 A kérdező kommentje:
2018. okt. 24. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Tegnap előtt még első baba volt...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Mielőtt bárki jönne azzal hogy a két kép nem ugyan ott készült,nézze meg jobban.

(Ágy,műanyag doboz,ajtó,telefon stb)

2018. okt. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen. Azért mert a kép régebbi. Az még az első terhességem alatt készült, és mivel most is hasonlóan néz ki, ezért azt raktam

ki. Azt meg hogy hányadik hétben készült, azt utólag is meg lehet tippelni. A lakás meg ugyan az, mert.még nem költöztünk át.

2018. okt. 24. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

A kép az első terhességed alatt készült, a nagyobbik gyereked elvileg 4 éves. Tehát 2014-es a gyerek..

A telefon a kezedben pedig 2017. februárban bemutatott xiaomi redmi note 4x.


Mégis mi értelme kamuzni? Főleg ebben a topikban? Jobb anya leszel, ha már a második gyereked várod?

2018. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem is olyan a telefonom, amit írtál, de nem baj, tippelni lehet. ;)
2018. okt. 29. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj,hogy tippelünk e vagy sem,hanem hogy miért kell sokkal régebbi képet kitenni magadról,mint valójában.

Itt is és ott is szép kerek hasad van,az tény.

Mint ahogy a költözés sem valós amit írtál,hiszen először azt írtad elköltöztetek,utána pedig azt hogy még nem.

Szóval nem értem ez miért jó.

2018. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!