Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostansag hogyan zajlik a...

Mostansag hogyan zajlik a genetikai uh? Aki jartas benne az leirna reszletesen?

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal,kiderult hogy a babocam mar 10 hetes es hogy 2 het mulva genetikaira kell mennem. Aki mostanaban jart ilyen vizsgalaton leirna mi hogyan zajlik? Huvelyi vagy hasi uh-t vegeznek? Apuka ilyenkor bejohet,vagy ez korhaz fuggo? Kell ilyenkor idopont vagy valami,vagy csak mutassam be a papirjaimat amit a nogyogyasztol es a vedonotol kapok? Sajna az idosebb rokonaim akiket kerdezni tudok,nekik meg mashogy volt anno,igy nem tudnak olyat mondani ami most zajlik..koszonok minden valaszt :)
2018. okt. 24. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hasi uh. Elég a papírt bemutatni, Szegeden legalábbis. Szerintem korhazfuggo, hogy az apuka bemenet-e de én kórházi uh-ra ám mindig egyedül mentem.
2018. okt. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi magánrendelésre mentünk, hasi UH volt a lehető legprofibb géppel, a vizsgálaton, ami kb. 45 perc volt végig ott ült férjem. Nagyon-nagyon megérte az árát :)
2018. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy sima hasi UH, csak részletesebb, tovább tart. 😊 Nem kell félni tőle.
2018. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mi a G1 intézetben voltunk.

Volt egy sima hasi uh, kb 25 perc, mindent lemértek, erről kaptam egy leletet, onnan átmenni, egy vérvétel és már kész is voltam.

Eredményt kb 3 nap múlva kaptam, elég rossz lett, 2 hétig míg nem mentem a dokimhoz ki voltam bukva, aztán ő megnyugtatott és nem mentem további tesztekre.

Ha mégegyszer terhes leszek lehet nem csináltatok kombináltat, csak az ultrahangot.

2018. okt. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ja vagy te lehet csak az uh-ra értetted? :)

Lehet félre értettem.

2018. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A 12. hetin már hasi uh-t végeznek. Kb 20-25perc volt. Nekem semmilyen papírt nem kért el, valószínű mert már benne voltam a gépbe. Magánklinikán csináltattam, a doki kérdezte meg hogy az apuka beszeretne e jönni. Sztk esetében gondolom várandós kiskönyv és előző leletek kellenek, az pedig gondolom kórházfüggő hogy apuka bemehet-e.
2018. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat,most megnyugodtam :) nem csak uh-ra, hanem az egesz vizsgalatra kerdezem hogy mi hogyan :)
2018. okt. 25. 11:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Neharagudj de nem értem mire célzol
2018. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Bocsi csak véletlenül elküldtem. A 12héten egy sima vérvétel, vizelet és ultrahang van. Annyiban más az ultrahang, hogy kicsit alaposabban megnézik a baba méreteit.
2018. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mi csak genetikai uh-ra mentünk, vérvételt nem kértünk.

Nekem egy nagy csalódás volt :(

Nem volt fogadott dokim, a kórházban voltunk. Telefonon kellett időpontot kérnem, és amit az úgynevezett 0.uh-n kaptam papírt, azt kellett vinnem. 8ra volt időpontom, fél9re meg is jött a doki. 3/4 9kor pedig el is viharzott, mert szülést kellett levezetnie (nem hinném, hogy csak ő volt orvos a kórházban, na de mindegy is). fél 11ig ott ültem, közel 20 ember társaságában és vártunk. Végül visszajött, engem viszonylag hamar be is hívtak. Csak sima hasi uh-volt, de kb összeveszett velem a doktornő, mert háttal feküdt a baba. Mintha tehetnék erről. 2 perc volt az egész vizsgálat. Maga a rendelő jó, mert ahogy fekszek az ágyon, pont szemben van egy nagy tv-ott láttam amit ő a monitoron. De el nem mondta volna mit kell néznem. Megkérdeztem a nemét, erre annyi volt a válsz: 13 hetesen (annyi voltam akkor) nem foglalkozunk ilyenekkel.

mondom, 2 perc volt az egész, 1000ft-ért kaptam is egy képet, amit a mai napig nem tudok értelmezni, pedig csinált róla annyira jókat is. A következő időpontot már meg is kaptam ott.

Nekem annyira úgy jött le az egész, mintha futószalagon mennének itt a dolgok. Oké, nekik ez már kicsit uncsi gondolom, meg sokan is vártak kinn. De nekem az első gyerekem, ki szerettem volna élvezni. Majd talán legközelebb. Ha ott is ez lesz, tuti magándokit fogadunk.


16hetes kismama Székesfehérvárról

2018. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!