Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Pár napja teszteltem pozitívat! Ma vagyok 4+2 hetes. Aki hasonlóan velem pozitívat tesztelt a napokban, hogy érzi magát?

Nekem a melleim akkorák, hogy majd leszakadtak, a méhen elég sokat feszül. Mikor mentek orvoshoz? Én november 7- re kaptam időpontot!Jujjjj, olyan boldog vagyok!😊

2018. okt. 25. 04:05  Privát üzenet  

A válaszok
Én 5+1- nél járok. Hasonló tüneteim vannak. A melleim hatalmasak és nagyon fájnak, a méhem is feszül, néha kicsit görcsölget is. Én már a pozitív teszt másnapján voltam, mert hormonprobléma miatt muszáj volt azonnal mennem. Tesztet nézett a dokim és hüvelyi ultrahangot csinált. Nyilván ennyire korán még nem látott semmit, csak a megvastagodott méhnyálkahártyát, illetve a teszt neki is pozitív volt. Egyelőre “Fenyegető vetélés” szerepel a papíromon, mert a progi hiány miatt barnázgattam (egy vetélésen már túl vagyok). Felírta a gyógyszereket, és okt. 29-re hívott vissza. Most úgy tűnik, hogy a barnázás megszűnt. Reméljük a legjobbakat, de még próbáljuk nem teljesen beleélni magunkat.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. okt. 25. 06:57 Privát üzenet
En is 4+2 vagyok kb ahogy számoltam, két napja teszteltem pozit, nagyon örültem neki, sokat vártunk rá :) a hasam enyhén görcsölget, és már most iszonyú hányingerem van reggel, ma is és tegnap is. Remélem a legjobbakat, kb két hét múlva tervezek orvoshoz menni :)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. okt. 25. 07:27 Privát üzenet
En 4 hetes vagyok, jól érzem magam, sokat járok mosdóba, illetve a derekam fáj, a szagokra már érzékeny vagyok, két hét múlva tervezek csak dokihoz menni

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. okt. 25. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy vagytok azóta kismamák? Én nagyon küzdök a hányingerrel! 8+2 hetes vagyok

# 4/6Időpont 2018. nov. 15. 09:17 Privát üzenet
#1 vagyok. Ezek szerint nagyobb a babócád, mint ahogyan először számoltad? Én ma vagyok 8+2 hetes. Eddig úgy tűnik minden rendben, de azért még mindig nem nyugodtam meg teljesen. Én is elég sokat émelygek, hányni még nem hánytam. Étvágytalan vagyok, semmit nem kívánok. És minden borzasztóan büdös. :D

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. nov. 16. 06:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam ....

7+3 vagyok, a szagoktol nekem is végem van

# 6/6Időpont 2018. nov. 16. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Október 2-án teszteltem pozitívat. Utolsó menstruáció szerint 5-6 hetes terhes kell hogy legyek. Ultrahangon pedig 3-4 hetes lett beirva. Miért? Nagyon fájnak a melleim,...
Két napja teszteltem pozitívat! Normalis, hogy feszül a méhem és barnazok egy picit?
Ma teszteltem pozitívat! Akkor ez azt jelenti, hogy 4 hetes vagyok? Tünetek?
Csütörtökön kezdődött volna a nemvárt, pénteken pozitívat teszteltem.1. baba, tervezett, első hónapban sikerült. Nem túl erős és vérzés nélküli alhasi szurkálások normàlisak?
Reménykedhetek még? 6+3 hetes vagyok. Szabályos petezsákom van szikhólyaggal, de embrió egyáltalán nem látható. Pont félidőbe fogant. Doki azt mondta, h ebből még bármi lehet....
Szervusztok PC mágus urak. A minap a kezemben lelassult szeretett laptopom. Azóta teszteltem a procit az alaplapot a memóriát a winyót és mégsem a régi. Hátha valamelyikőtök járt...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!