Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja teszteltem pozitívat...

Pár napja teszteltem pozitívat! Ma vagyok 4+2 hetes. Aki hasonlóan velem pozitívat tesztelt a napokban, hogy érzi magát?

Figyelt kérdés
Nekem a melleim akkorák, hogy majd leszakadtak, a méhen elég sokat feszül. Mikor mentek orvoshoz? Én november 7- re kaptam időpontot!Jujjjj, olyan boldog vagyok!😊
2018. okt. 25. 04:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 5+1- nél járok. Hasonló tüneteim vannak. A melleim hatalmasak és nagyon fájnak, a méhem is feszül, néha kicsit görcsölget is. Én már a pozitív teszt másnapján voltam, mert hormonprobléma miatt muszáj volt azonnal mennem. Tesztet nézett a dokim és hüvelyi ultrahangot csinált. Nyilván ennyire korán még nem látott semmit, csak a megvastagodott méhnyálkahártyát, illetve a teszt neki is pozitív volt. Egyelőre “Fenyegető vetélés” szerepel a papíromon, mert a progi hiány miatt barnázgattam (egy vetélésen már túl vagyok). Felírta a gyógyszereket, és okt. 29-re hívott vissza. Most úgy tűnik, hogy a barnázás megszűnt. Reméljük a legjobbakat, de még próbáljuk nem teljesen beleélni magunkat.
2018. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En is 4+2 vagyok kb ahogy számoltam, két napja teszteltem pozit, nagyon örültem neki, sokat vártunk rá :) a hasam enyhén görcsölget, és már most iszonyú hányingerem van reggel, ma is és tegnap is. Remélem a legjobbakat, kb két hét múlva tervezek orvoshoz menni :)
2018. okt. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En 4 hetes vagyok, jól érzem magam, sokat járok mosdóba, illetve a derekam fáj, a szagokra már érzékeny vagyok, két hét múlva tervezek csak dokihoz menni
2018. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok azóta kismamák? Én nagyon küzdök a hányingerrel! 8+2 hetes vagyok
2018. nov. 15. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Ezek szerint nagyobb a babócád, mint ahogyan először számoltad? Én ma vagyok 8+2 hetes. Eddig úgy tűnik minden rendben, de azért még mindig nem nyugodtam meg teljesen. Én is elég sokat émelygek, hányni még nem hánytam. Étvágytalan vagyok, semmit nem kívánok. És minden borzasztóan büdös. :D
2018. nov. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam ....

7+3 vagyok, a szagoktol nekem is végem van

2018. nov. 16. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!