Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem. Tegnap...

Nagyon megijedtem. Tegnap este félálomban "véletlenül" elszopogattam egy Dorithricin tablettát, majd 3 óra múlva mikor felébredtem, még egyet. Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
3/4-kor arra a felismerésre riadtam fel, hogy ez gyógyszer, és utánaolvastam, hogy ráadásul antibiotikum van benne. Nagyon félek, hogy valami bajt okozok ezzel. Még csak most vagyunk az 5. hétben. Mindent betartok, nem kávézom, természetes alapanyagú szappannal fürdök, természetes testápolót használok, mosódióval mosok, bio tisztítószereket használok, nem festem a körmöm és egészségesen étkezem. Olyan bárgyú dolognak tűnik, hogy pont egy ilyennel rontottam el. :(

2018. okt. 25. 08:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle.
2018. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Te ha ennyire hipochonder vagy most, mit fogsz csinálni később?

Mennél tökéletesebbnek akarod a dolgokat, annál tökéletlenebbül fogod tapasztalni. Ennyire nem szabad merevnek lenned. Mi lesz később?


Semmit nem rontottál el, semmi baja nem lesz a gyereknek, hagyd, hogy normálisan növekedjen, de ha az anyuka ilyen merev, akkor a gyerek is az lesz idővel:D


Kicsit vedd lazábbra a figurát:)

2018. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy nem lesz baja tőle, de csak én nem értem, hogyan lehet véletlenül tablettákat szopogatni három óránként? Vagy ez olyan általános, hogy az emberek félálomban rájárnak a gyógyszeres dobozra? Van valami tüneted amúgy, vagy minek kellett?
2018. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet véletlenül gyógyszert szopogatni?????
2018. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Mindent betartok, nem kávézom, természetes alapanyagú szappannal fürdök, természetes testápolót használok, mosódióval mosok, bio tisztítószereket használok, nem festem a körmöm és egészségesen étkezem.


Mégis hogy lehet hogy te inkább egy ilyen gyógyszertári készítményt vettél be, minthogy inkább mézet szopogatnál fahéjjal és fokhagymával?!

2018. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Ja, azt én se értem, hogy lehet véletlen csak ezt épp tudom, hogy nem árt, mert írtak fel nekem ilyent.

Ha nem szopogatsz véletlen további gyógyszereket, nem lesz gond. És azért ebből se töménytelen mennyiséget.

2018. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt semmi tünetem, csak heccből szopogattam :)

Mézet? Talán mert pasztőrizálatlan, és fertőzés veszély áll fenn.



Megosztok most veletek egy kis történetet az életemből. Az én anyukám a terhessége alatt az első 3 hónapban egy kocsmában dolgozott cigifüstben, nem figyelt a terhességére. Szedett minden gyógyszert, cigizett ő maga is, napi 10 km-eket futott. Szaunázni járt. A végeredménye az lett, hogy szürkehályoggal születtem és a jobb szememre vak vagyok.


Ezért tartok be mindent.

2018. okt. 25. 08:47
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem az utcára se menj ki.
2018. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nagyon bárgyú magyarázat! Arra még mindig nem kaptunk választ, hogy hogy lehet véletlenül elszopogatni kétszer is gyógyszert!
2018. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
De, megválaszolta. Azért, mert cukorka helyett eszi, nem azért, mert baja van. Így könnyű elfelejteni, hogy gyógyszer.
2018. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!