Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok,...

34 hetes kismama vagyok, reggel óta izomláz szerű érzés van a hasamban, ez normális?

Figyelt kérdés

Korábban sose volt ilyen érzésem, izomláz szerű érzés, plusz mintha egy súly nehezedne rám, erősebben a bal oldalon érzem, de kiterjed a teljes pocakomra, egészen a szemérem részig, orvosom nem vette fel a telefont még.

Baba mocorog, de aggaszt mert erősen érzem és folyamatosan.. szerintetek?


2018. okt. 25. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy normális,mert én is már napok óta érzem. Nekem nagyon sokat mocorgott a baba és annak tudtam be. A nyomást/súlyt a baba növekedésével magyarázta az orvos és mivel már lent van, így azt mondta, hogy ne csodálkozzak ha nyomja a medencémet. Fáj is vagy csak kellemetlen?

33 hkm

2018. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is sokat mozgott, nagyokat rúg már!

Inkább kellemetlennek mondanám, de a fájdalom határán, állni szinte alig tudok, szerencsére irodai munkát végzek, de így ülve se könnyű...

Hát akkor kitartást neked is!! Biztos a front miatt, én arra fogom egyelőre

2018. okt. 25. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van napok óta..pedig csak 20 hetes vagyok..
2018. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem vagyunk ezzel egyedül. Kitartást mindenkinek!

(Minél több a nyűg, annál közelebb a vége! :))

2018. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemtudom mitől van. Szerintem normális. 28 hetesen kezdtem érezni és néha megvolt a végéig de nem minden nap. Voltak kisebb-nagyobb szünetek.
2018. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Huh.. hát szerencsére engem a legtöbb nyűg elkerült az elejétől fogva, egy darab rosszullétem nem volt, nincs cukrom, se magas vérnyomás se vizesedés, semmi az égvilágon, de ez az izomláz ez durva :S

Hát kitartást lányok!



És kinek ki lakik a pociban? Nekünk kisfiú, Ábel :)

2018. okt. 25. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:

1,4-es vagyunk.

Nekem sajnos az elejétől voltak gondok. Bevérzés, rosszullét/hányás a 20. hétig, aztán a 24-től cukor diéta, most romló cukor értékek, de a lényeg hogy a babával minden rendben van.

Én egyszerűen csak élvezni akarom a terhességet minden nyűg ellenére is (elvégre másnak sajnos sokkal nagyobb gondjai vannak),hisz ez ezzel jár. :)

Hozzánk Luca érkezik. (tudom: tucat név, de apának ez a nagy szerelme😊)

2018. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nem irigyellek, kitartást kívánok így a végéhez!

Azt szokták mondani, hogy akinek "problémásabb" a terhessége, annak a szülés könnyű lesz, ha ez tényleg így van, szinte irigyellek 😛


Luca gyönyörű név, és egyáltalán nem probléma, ha tucat, felénk nem számít tucatnak, igazából az én ismerősi körömben egy Luca sincs, se gyerek se felnőtt ☺

2018. okt. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!