Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvany pozitiv teszt a...

Halvany pozitiv teszt a ciklus 36 napjan? Lehet kemiai terhesseg?

Figyelt kérdés
A ciklusom az elmult 4 honapban 29 naposak voltak. Teszteltem egy 10es erossegu tesztel a ciklusom 33 napjan, de negativ lett. Nagyon rosszul viseltem, ebben az evben mar volt egy vetelesem. Ma reggel mert meg mindig nem jott meg megcsinaltam egy 25os tesztet es az halvany pozitiv. Viszont ket napja elege gorcsolok es neha meg labaimban is erzem a fajdalmat, ez normalis? A masik dolog az hogy a negativ teszt utan tegnap elott es tegnap is megittam egy par pohar bort. Ebol lehet baj? Azt hittem, hogy nem sikerult es most itt ulok es rettegek, hogy mi lesz.

2018. okt. 27. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos nem látunk beléd, senki nem fogja tudni megmondani, hogy nálad mi a helyzet. Az, hogy később lett pozitív, az lehet késői peteérés miatt is, ez önmagàban nem baj. Ahogy az sem, hogy halvány - ha nem kell nagyítóval meg negatívba átrakással kutatni, hanem szabad szemmel, első ránézésre látszik a csík, akkor van hcg a vizeletedben, tehát terhes vagy. A fájdalom egy bizonyos szintig normális, és a mindjárt megjön érzés is. Én is azt hittem, meg fog jönni, nem mertem beleélni magam, de nem jött meg :) A görcsölgetés-húzódás-szúrkálás azért van, mert egyrészt “emlékszik” a szervezet, másrészt már ilyenkor elkezdenek átrendeződni ott a dolgok, történik ott ez-az, amit bizony érezni lehet. Ez persze akkor normális, ha nem erős fájdalom, hanem csak érzed, határozottan de nem kellemetlenül. Tudom, hogy őrületes ilyenkor a várakozás és a tehetetlenség, de nem tudsz mit tenni, csak türelemmel kivárni, mi lesz. Drukkolok
2018. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg nem kozep idoben volt peteeresem hanem egy hettel kesobb, de nem vagyok biztos benne. Verezni, nem verzek, az orvoshoz menni meg teljesen ertelmetlen igyhat varok es remenykedem, hogy nem lesz baj.

Vegyek magneziumot a gorcsok miatt?

2018. okt. 27. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd a magnéziumot, legalábbis úgy tudom, az semmi gondot nem csinál. Plusz elkezdheted a terhesvitamint vagy ha nem akarod, a folsavat azért mindenképp.
2018. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen semmi baja nem lesz a magzatnak a bortól:)

Az,hogy görcsölsz,normális

Nekem 6 hetesen volt vetélésem,rá 2 hónapra estem teherbe újra. Annyira görcsöltem,hogy aludni se tudtam. Közben arra gondoltam,hogy tuti megint elvetélek.

Nem így lett,3 hetes a kislányom.

Biztos rendben lesz veled is minden.:)Szurkolok!

2018. okt. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, de hajnalba nagyon eros gorcsre es verzesre ebredtem. Kora reggel bementem a surgossegire, de nem lattak semmit, azt mondta az orvos hogy nagy eselyel ez is kemiai terhesseg volt😔

Oszinten szolva mostmar teljesen ki vagyok, ez az ev sok volt

2018. okt. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!