Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha a terhesség első 3...

Hogyha a terhesség első 3 hónapjában aluszékonyság, fáradékonyság van, ez meddig tarthat még?

Figyelt kérdés
3 hónapos kismama állandóan aludna, semmihez nincs kedve csinálni, kimozdulni sem, csak állandóan pihenni, aludni. Mit lehet tenni ilyenkor, mert ez senkinek nem jó, eltunyulás lesz a vége és nehéz szülés! Ötletek, vélemények ez ügyben!!!

#kismama2
2018. okt. 27. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, akinél végig kitart.
2018. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterre jellemző ez általánosságban, de ugyan úgy mint a reggeli rosszullétek, tarthat egész terhesség alatt, de lehet, hogy a 12. hét után enyhül, esetleg elmúlik, viszont a későbbiekben visszatér. Bármikor lehet rá számítani. Én dolgoztam ebben az időszakban még, így az eltunyulni nem tudtam, annyi volt, hogy mikor nem dolgoztam, rendszerint ebéd után aludtam 1-2 órát, mint egy kisgyerek.
2018. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az eltunyuláshoz, mert ez hormonális. Gondolom az "aggódó" apuka vagy. Örülj annak hogy a kismama nem hányta végig ezt a 3 hónapot sirva. Az utolsó 1-2 hónapban is ilyen fáradékony lesz amikor a legintenzivebben nő majd a baba. A 2. trimeszter jobb szokott lenni, több energiája lesz majd a kismamának.

Türelem, empátia és türelem!!! :)

2018. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem végig tartott, bár én végig, nagy mennyiségű progeszteront kaptam, és annak is vannak ilyen hatásai.
2018. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb 18 hétig tartott, 15-ig iszonyú erősen. Munka után hazamentem és kb azonnal az ágyba zuhantam.

Viszont utána nagyon jól voltam. Végig tornára jártam, túráztam stb.

Ez hormonális nincs mit tenni, ez (is) normális.

2018. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szülés milyensége nem ettől függ.

A többit leírták.

2018. okt. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam még mindig tart, de nem tehetem meg, hogy pihenjek, mert van egy extra pörgős lányom, aki nem hagy leülni se.😁 imád sétálni, bicajozni, motorozni szóval gyakran vagyunk úton. Visszamentem dolgozni is, talán ott nyugisabb. Ha unalmasabb napunk van a munkahelyemen, ki kell támasztani a szemem, hogy ne ragadjon le.😂 18hkm
2018. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missvad.patricia1 válasza:

Én is hasonló cipőben járok!

4. Hónapba vagyok :)

Első terhességem, s nagyon fáradékonyabb vagyok

Jó baba váràst!!

2018. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!