Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 18hetesen még...

Normális, hogy 18hetesen még nem latszom terhesnek?

Figyelt kérdés

Tudom ez mindenkinél mashogy van, meg alkati kérdés, de a pocakomat még csak akkor látni, ha hanyatt fekszem. A baba mozgását kb egy hete kezdtem érezni. Méretei rendben voltak mindig.

Kicsit túl aggódom ezt a terhességet, mivel az első babamat várom 😇



2018. okt. 28. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális!
2018. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy pont hanyatt látszik. Úgy még akkor is sokkal kisebb szokott, ha egyébként már nagy.


Amúgy persze, alkati, mikor kezd. Nekem elsővel is nagy volt, a második meg már 12 hetesen akkora volt, mint másnak 20 hetesen.

2018. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hanyatt fekve ugyz latszik hogy akkor a hasam többi része beesik a méhem pedig kidudorodik a koldokom alatt, ott szoktam erezni mozogni, és néha kemenyedek is.
2018. okt. 28. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így teljesen rendben van.

Általában jellemző, hogy az első babával később látszik. Most tágul először a méhed.

2018. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Én 20 hetesen sem látszódtam annak, aztán szép lassan növekedett a pocak :)
2018. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Normális

Gratula

2018. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális! :-)
2018. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!