Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elso trimeszterben vagyok,...

Elso trimeszterben vagyok, ver es vizelet vizsgalatra kell mennem, a pairon nincs hogy melyik korhazba mert ez egy vizsgalat kero lap a vedonotol, barmelyik korhaz megcsinalja a papirok alapjan?

Figyelt kérdés
Csak a kerdesre kerek valaszt most hosszu lenne minde leirni,engem csak ez erdekel koszi
2018. okt. 28. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

Csak tudod, hogy hol van a legközelebbi labor... oda kell menni.

Kórházban nem végzik el.

2018. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*nálunk nem végzik el
2018. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegyikben, ott fogják megcsinálni, ahová körzetileg tartozol, vagy ahol a fogadott dokid van.
2018. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Es ahol a tartozkodasi helyem van? Mert it lenne idealis,viszont a lakcimkartyamon meg a regi cimem van es az messze van..
2018. okt. 28. 14:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a védőnőt és kérdezd meg. Ő meg fogja mondani, hova kell menned.
2018. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondta hova menjek de irto messze van 5 atszallas lenne,es max delutanra erek oda addigra mar nincsenek bent tehat sehogy nem tudok eljutni oda ez a baj,es itt helyben lenne a korhaz ahol labor an itt vajon elvallalnanak e
2018. okt. 28. 14:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem


A papírok a körzetedhez tartoznak



Vagy mész magán úton

2018. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Múltkor már kiveséztük, hogy rossz védőnőhöz jársz... oda kell menni, ahová hazaviszed majd a babát és most is élsz, tök mindegy, mi van a lakcímkártyádon. A laborban ott kötelesek ellátni, ahová tartozol, ergo ideiglenes v állandó lakcímed szól oda.
2018. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen, elmondtuk, hogy oda menjél védőnőhöz, ahol alszol és tartózkodsz, ne foglalkozzál a lakcímkártyával.

Mit nehéz ezen megérteni?

És szerezz ott háziorvost is, az ad a helyi laborba beutalót, nem kell 5 átszállással utazni.

Hiába kérdezed meg 500* ugyanaz a megoldás.

2018. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha csak random mész a laborba nem biztos, hogy ellátnak.

Vagy jársz ahhoz a védőnőhöz akihez kellene vagy utazgatsz a vizsgálatokra.


Most hiába várod, hogy azt írjuk tuti ellátnak, akkor se biztos.


Ahányszor megkérdezted már el is intézhetted volna.

2018. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!