Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy fáradékonyabb...

Normális, hogy fáradékonyabb és aluszékonyabb vagyok így a vége felé tartva?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhesként, eddig napközben sosem aludtam(egyszerűen nem bírtam) csak pihengettem. Most hogy a 30. hetet "taposom" van olyan hogy két órát alszok napközben is. Tudom ennek örülnöm kellene mert a magzatvizem is mindig több az átlagosnál és keményedésem is van többször is naponta mégis félek picit attól hogy az izmaim mire szülésre kerül a sor elernyednek és nem lesz erőm. Na meg bánt az hogy sokan a környezetemben azt mondják hogy ők milyen jól bírják magukat és hogy nehagyjam el magam.

30 hetes kismami


2008. nov. 5. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is veszélyeztetett terhes vagyok, most járunk a 29. héten. Nekem is minden barátnőm "jól bírta magát", de mostanában már én is sokat fáradok. Ne foglalkozz másokkal, Te érzed mennyit bírsz. És a baba a legfontosabb, főleg egy problémás terhességnél.

Szóval pihenj, amennyit szükséges.Egyébként szerintem lesz erőnk a szüléshez, főleg, hogy ismerek olyanokat, akik végig dolgoztak, mégis császár lett a vége.Úgyhogy ez nem ettől függ.

Boldog babavárást!

2008. nov. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális én is szinte végigaludtam a terhességem végét. Ráadásul nem szabad ebben sem általánosítani, van aki jobban van aki nehezebben viseli a terhességet. Arra azért figyelj, hogy ha teheted és az állapotod engedi minden nap menjél ki a levegőre fél-1 órát sétálni, az jót tesz.
2008. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm válaszodat és énis Boldog Babavárást és Könnyű Szülést kívánok neked!

2008. nov. 5. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Sorstárs:) én a 19.hét óta fekszem. voltak olyan periódusaim amikor nappal tudtam aludni, de voltak olyanok is, amikor egyáltalán nem. ezt szinte 3-4 naponta váltogatta a szervezetem. szerintem front függő is a dolog. én most leszek 36 hetes és egyáltalán nem gondolom azt, h emiatt nehezebb lenne a szülés. aminek ki kell jönnie akkor az ki is fog:)

emiatt ne aggódj!!

kitartást!!!

2008. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én a 13hétöl fekszem,most 26vagyok de én már most kezdek fáradni,miért vagy veszélyeztett terhes?
2008. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!