Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen a férjem nem akar...

34 hetesen a férjem nem akar velem szeretkezni. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Tudom, kényes téma.

Fél, hogy baja esik a babának vagy beindul a szülés. Nem vagyunk eltiltva a szextől, elmagyaráztam neki, hogy nem lesz baj, de semmi. (egyszer egy együttlét után keményedés a hasam és attól nagyon megijedt)

Én már a falat kaparom. :( Szeret, kedveskedik, bújik, de kerüli azt, ami orgazmushoz vezetne.

Más is volt így? Hogy tudtátok megértetni vele, hogy nincs gond?



2018. okt. 28. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Fogadd el, ha nem kíván így. Ebben semmi furcsa nincs.
2018. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
38%

Bújjál te is, egy ponton túl, már nem fog tudni ellenállni. Közben mondogasd, hogy nem lesz baj, ne aggódjon!

(Ha lemegy a vér a fejükből, kevésbé aggódósak.)

2018. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Ez nekem sem fura. Mármint oké, szerelem meg szeretet meg minden, de nem vagyunk állatok akik csak úgy "üzekednek", az embernek kell az erotikus látvány, a szexi hangulat. Na most egy nagypocakos kismama az szép, cuki, szívet melengető, de nem szexi. Mármint van aki beindul a terhesszextől de azok szerintem perverzek. Aki arra indul be hogy az asszonyban van egy baba, az egy perverz állat. Szóval nyugi, ez most ilyen időszak, attól még szeret és szépnek tart, de ő nem az ész nélkül üzekedő ösztönlény ezek szerint és ez szerintem egyáltalán nem baj. Én nőként nem tudtam terhes pocakkal szexelni mert egész egyszerűen nem erotikus, nem szexi, nem vágykeltő a szitu maga, hogy a nagy hasam reng ahogy a férjem hátulról nyomatja (bocsi), mivel elölről hozzám se fér...ez olyan szükségszex-szagú :( Azaz mint az állatok....ösztön, mert szexelni kell. Hát nem. Az embernek normális, ha hangulat kell hozzá!
2018. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ahány ember annyi szokás. Nekem például nagyon szexi volt amikor a párom terhesen nagy pocak meg minden. Viszont másképp voltunk együtt. Ő felül és kényelmesen háttal nekem s nem vaginálisan. Szuper volt az az időszak.
2018. okt. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
En meg pont nem kivantam mar ,o meg igen,mi utolso hetig egyutt voltunk.
2018. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem örülj neki, hogy eddig együtt lehettetek. Az én férjem az első perctől kezdve nem akar velem szeretkezni. Mit tegyek? Semmit, meg kell értenem. Neki ez nem fér bele.
2018. okt. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Amikor már kívülről is látszott a baba mozgása és egyértelműen egy kis emberke volt a férjem számára is, nagyjából akkor mondta, hogy már nem bír úgy hozzám közeledni, mint előtte, mert "megböki a babát", és nem kettesben vagyunk. Értelek téged is, de a párodat férfiként nagyon is zavarhatja, hogy egy harmadik azt figyeli az érzékeivel, hogy éppen mit csináltok.
2018. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen érthető, hogy aggódik
2018. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Elégítsd ki magad a szeme láttára. Hadd tudja, miről marad le. ;)
2018. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Az én párom már a legelejétől nem akart szexelni. Félt hogy valami bajt okoz, most meg már hogy hasam is van és ugye mocorog méginkabb nem. Előtte aktív szexuális életünk volt, most kb havonta 2x vagyunk együtt, de lassan szerintem már ennyi sem lesz.

Szóval örülj hogy legalább eddig akarta, sok pasi van így ezzel.

Mondjuk nekem könnyebb a helyzetem, mert a terhesség óta nem is nagyon kívánom a szexet.

2018. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!