Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mit jelent? Sziasztok!...

Ez mit jelent? Sziasztok! Németországban lettem terhes, és a 19-20 héten organscreening-et csináltak. A kiskönyvben ez áll: Darstellbarkeit des Kleinhirns : ja Aggódok hogy valami baj lehet.

Figyelt kérdés
Ui. Ez nem a kérdéshez tartozik, de legyenek szívesek olyan kismamák, anyukák írjanak nekem privibe, akik Németországban szültek, voltak terhesek, lenne néhány kérdésem.
2018. okt. 29. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Német tudásom alapján annyit jelent, hogy látható a kisagy, vagyis nincs semmi probléma.

A többire nem tudok válaszolni, itthon élek.

2018. okt. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És helyben nem kérdeztél? Miért? Nem beszéled a nyelvet?
2018. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ első.
2018. okt. 29. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Èn németországban szültem két gyereket.

De nem értem ezt miért nem a dokiddal beszélted meg? Ott csinálja az Uh mondja mit lát, és ott lehet kérdezni.

De ez Darstellbarkeit des Kleinhirns tényleg annyit jelent, hogy a kisagy látható. Ha aggodsz akkor miért nem hívod fel, hogy nem érted ezt...


Nekem olyan volt egyszer, hogy a doki elfelejtette mondani, hogy ellenanyagot termel a szervezetem, és csak az volt fura, hogy az aszisztens csinált egy plussz idöpontot köv hétre vérvételre. Elöször azt hittem ez totál normál, de láttam otthon a kiskönyvben, hogy ellenanyagot termelek. Ìgy rögtön hívtam a dokit, hogy ez most micsoda...

2018. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez egy fontos megállapítás a 20. SSW táján. Organscreen-en kiderül bármilyen szervi rendellenesség, elmaradottság.

Nálad e tekintetben nincs min aggódni.

2018. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!