Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázgatok, de nem kaptam rá...

Barnázgatok, de nem kaptam rá semmit, de miért?

Figyelt kérdés
Több olyat olvastam hogy akik barnáznak, azok gyógyszert kaptak. Ma voltam dokinál mert idönként picit barnázok. De csak szigorú ágyban fekvést kaptam, kevés ülést. 8+4 vagyok és van szivhang minden rendben a babával amúgy.
2018. okt. 29. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Magyar Placebó, amikor progeszteron pótlásként gyógyszert adnak. A barnázás csak 0,1 % - ban oka progeszteron hiány, a magyar terhes nők elhiszik , hogy segít, mert ez a szokás. Teljesen értelmetlen , sehol másutt a világon nem adnak. Kizárólag igazolt progeszteron hiány esetén.
2018. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos az elsőt le fogják pontozni, de igaza van. Rendben van a babád, ez a lényeg. Óriási változások zajlanak a testedben, a méhedben, a hormonrendszered felborul, amit kísérhet ártalmatlan barnázás. Csak nyugodj meg, és Pihenj! Ez a legtöbb és legjobb amit tehetsz! :)
2018. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi 😊
2018. okt. 29. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Barnáztam én is 6 hetesen. Nekem is írt progeszteront, de semmit nem segitett. 2 hétig szedtem. Aztán elkezdtem a terhes vitamint, akkor állott le.
2018. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza az elsőnek, nekem rendben volt a progi de az ösztrogén em nagyon magas volt és a 2-nek az aránya számít. Így kaptam ultro kupot! Segitett! A barnazas lehet hematoma tol is. Arra anno érerősitőt kaptam és pihennek kellett!
2018. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A probléma azzal van, hogy vizsgálat nélkül írják fel rögtön a kismamáknak, így vagy be jön vagy nem. Ez valóban egy magyar szokás csak, természetesen kapja meg a kismama a megfelelő pótlást, HA valóban hiány van a hormonból!
2018. okt. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!