Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetes medence fájdalom...

Rettenetes medence fájdalom ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok, fáj az egész medencém, ha ülök nem, de ha felállok nagyon, menni alig tudok. Illetve pl fekve sem tudok fordulni.

Nyugtassatok meg nem lesz még 15 hétig ez.


2018. okt. 29. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászaton dolgozom, volt egy betegünk, aki az első trimesztertől kezdve kerekesszékbe kényszerült a terhesség végéig, annyira nyomott a baba egy ideget hogy lebénult ideiglenesen. Nem tudsz mit tenni, vagy jobb lesz, vagy nem. Nyom a baba valamit.
2018. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem combtő fájdalmam volt kb a 26. héttől. Se fekve, se ülve, se állva nem volt jó, pedig igencsak kellett volna szaladgálnom a nagyobbik gyerkőc után. A 33. hét körül csillapodott, utána borzasztó légszomjjal szenvedtem, ami csak a szüléssel múlt el.

Kitartás!

2018. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem segitett ilyenkor ha negykezlab álltam és pucsitottam vagy domborított, akkor kényelmesebb pozíciót vett fel a babam és nem nyomott semmit. Sajnos sokszor szenvedtem én is, egy 10 percig próbáld meg ezt!
2018. okt. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kb egy hétig de olyan szinten hogy minden mozdulat fájt....bőgni tudtsm volna....de aztán egy hét után elmúlt...ez már a vége felé 34-35hét körül volt...fogalmam sincs mitöl...de csak feküdni volt jo
2018. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap estére enyhült, mára meg már mégjobb. Még érzem, de már csak tompán.

3-as, ezt kipróbáltam este, jól esett.

Remélem nem jön újra elő, ez az 1 hét szörnyű volt.

2018. okt. 30. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!