Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 9 hetes, de elkezdte...

Ma vagyok 9 hetes, de elkezdtem barnázni enyhén. Görcsöm nincs, de nagyon félek. Bementem az ügyeletre, de elhajtottak. Mit javasoltok? Van okom félni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Miaz hogy elhajtottak?! Azonnal menj vissza és addig amig nem vizsgalnak meg ne gyere haza! Ha kell akkor cirkuszolj... Nem egy megfazas miatt mentel be hanem mert lehet eppen vetelsz es megtudnak allitani!!! Persze, hogy lehet baj elvetelhetsz!
2018. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért hajtották el, mert nem tudnak vele mit csinálni. Nem lehet megállítani a korai vetélést, hiába fut vele mindenki az ügyeletre. A jó szerencse dönti el, nem az orvosok.
2018. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor progeszteront minimum felirnak! Nem elhajtanak!!
2018. okt. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
anno nekem se írtak semmit
2018. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

A progeszteron nem hat a korai vetélés ellen. Tudományosan vizsgálták.

[link]


Nem lehet tenni semmit, akármennyire nehéz is elfogadni. Ha valakinek felírták, az azért lehet, mert az orvosnak egyszerűbb volt felírni a bogyót, hogy nyugi legyen, minthogy a kismama cirkuszoljon. Ha valakinek nem írtak fel semmit, örüljön, hogy jó orvosa van, aki inkább vállalja, hogy elmondja a szomorú igazságot, minthogy hitegesse és olyan gyógyszerrel tömje, ami nem hat.

2018. okt. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Akinek a progeszteron a gond annak hat(hat). Ha lombikoznal azonnal emelnek a progeszteronpotlasod. Fekudj. Pihenj. Remeld hogy csak barnazas marad. Olyan nodokit keress ma aki ad progeszteront es ne szajon at mert az tenyleg elavult es nem hat. Crinoine gel vagy utrogestan huvelyi golyocska amit van erzelme vagy prolutex injekciban
2018. okt. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos dokim mèg nincs,csak SZTK-ban voltam eddig,de ma megpróbálok találni egy dokit,aki legalább rám is néz. :(
2018. okt. 30. 06:34
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Hogy vagy? Remélem nem lesz baj.
2018. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 8 hetes vagyok, és vasárnap én is barnáztam, meg hétfö reggel. De csak enyhén. Az én dokim is szabin van a héten. Elmentem tegnap a terhes ambulanciára, meg ultrahangra. Hálistem minden rendben van, nem kaptam rá semmit. Ágyban fekvést csak, nyugalom, ás pihenés. Kitartás.
2018. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Az orvos megnézett,ultrahangozott is, ès azt mondta, hogy minden rendben van,de írt fel progesteron exelist 200mg gyógyszert és ágynyugalomra intett.

Köszönöm,hogy aggódtok!:)

Kedves utolsó!Kitartást!!!Kiírattad magad táppénzre?

2018. okt. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!