Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív lett a terhességi...

Pozitív lett a terhességi mérgezés eredményem akik ilyen cipőben voltak sok baj volt a végére vagy gyógyszerrel kordában tartották?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem magas a vérnyomásom sőt inkább alacsony, nem vagyok cukros enyhén túlsúlyosnak számítok a 4. terhességem amit már nem terveztünk de elfogadtam

Nagyon félek! Minden nap sírok ezért hogy fogyatékos lesz vagy meghal vagy nemtom de borzasztó stresszben vagyok, szedek aszpirint napi 180 mgot. 31 éves vagyok és rettegek. A férjemmel nem lehet beszélni mert csak kiröhőgött hogy veszélyes ez a terhességi mérgezés. 13. Hetes vagyok jelenleg

A végeredményen és a vizeletem keddre lesz kész. Egy merő idebaj vagyok amit nem tudom senkivel megpsztani. Orosz doktor azt mondta a gyerek tökéletes csak én nem emiatt.

Segítsen már valaki mi történt vele végig a terhességében ezzel kapcsán. A dokim annyit mondott élvezzem a terhességet


2018. nov. 1. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak is terhességi toxémiája volt, jobban kellett odafigyelnie magára és sajnos emiatt koraszülött lettem, de a koraszülés ettől függetlenül is előfordulhat, szóval ne aggódj, azzal nem teszel jót se a babának, se magadnak. Járj mindig orvoshoz, tartsd be a tanácsait, figyelj a testedre, ha bármi baj van, doki.
2018. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

De ez hogy derült ki? Tényleg kíváncsi vagyok, mert ugye a magas vérnyomás és a fehérje a vizeletben szokott a két jelzőérték lenni.

Orosz? Debrecen, Nyíregyháza?

2018. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Genetikai kombinált teszten voltam. A vérvételemből hogy pozitív lett.

Dr. Orosz László Debrecen.

2018. nov. 1. 13:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a tesz azt jelzi, hogy nagyobb az esély a toxemiara, nem azt, hogy az leszel.
2018. nov. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de hogy tudsz aspirinbôl 180mg-ot szedni, amikor azok vagy 100mg (Aspirin Protect), vagy 500mg-osak? Tényleg kíváncsiság.
2018. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mondom neked konkrétan ezt tolta az arcomba az vagyok mert pozitív a teszt.


Van egy féle 75 mégis kiszerelés ami már ritka így aki itt dolgozik a gyógyszertárba már ismer és berendelt nekem annyit hogy a 32. hétig elég legyen.

Ő is gondolkodott hogy a fenébe adjon nekem 180 mgot...... Mert ezeket nem igazán lehet vagdosni.


Most akkor nem vagyok mérgezéses csak hajlamos rá?

Akkor miért nem ezt mondta?

2018. nov. 1. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Na most esett le, a Torch vizsgálatról beszélsz. Köze sincs a kombinált tesztgez, nem annak a része.

Olvasd el, vesd össze a szerológia lelettel:

[link]

2018. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A teszt azt tudja kiszűrni, hogy kinél magas a valószínűsége a toxémia kialakulásának. Nem biztosra mondja, hogy az illető toxémiás lesz. Arra való, hogy kiszűrje a veszélyeztetettebb csoportját a kismamáknak. Ráadásul arra se tud választ adni ez a teszt, hogy enyhe vagy súlyosabb toxémia valószínűsíthető.
2018. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem a torch-szűrés ez, hanem első trimeszterbeli toxémiaszűrés.
2018. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen nincs a lapomon.

Mondom neked olyan van hogy :

Preeclampsia betörés 34 weeks: 1:31

Preeclampsia before 37 weeks : 1:15

Preeclampsia before 42. Weeks 1:7

FGR a 37. Hét. Előző így előtt 1:53


Ez alapján mondta hogy mérgezéses vagyok.

2018. nov. 1. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!