Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez miért lehet? (Többi lent)

Ez miért lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár napja mindentől rosszul vagyok, állandóan fáj a pocim és fel is vagyok fújódva. Egy pohár vizet sem tudok meginni annélkül, hogy ne lenne kegyetlen hányingerem utánna.

Ha pl főzök, mosogatok, megyek valahova vagy csak szimplán sokat állok akkor szédülök, fáj a fejem és a szívem is majd kiesik a helyéről annyira dobog.

Ha jobban is érzem magam akkor is maximum tíz percig utána ahogy folytatnám a dolgom megint nagyon rosszul vagyok.

Ez mitől lehet?

28 hetes vagyok. (Ez az első baba amit várok.)



2018. nov. 2. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szédülés az alacsony vérnyomásom miatt volt, a pulzusom pedig végig magas volt mind a két terhességem alatt. Az emésztési panaszok sok mindentől lehetnek. Ha tartósan fennáll ez az állapot, szerintem menj el orvoshoz a biztonság kedvéért!

Boldog babavárást! :)

2018. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Eddig semmi ikyesmi panaszom nem volt csak most olyan 4-5 napja.
2018. nov. 2. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet az időjárás miatt is, előjöhet frontérzékenység vagy lappang valami benned. Vagy csak a hormonok megint őrültködnek :) vitaminok + sok folyadék és pihengess :)
2018. nov. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam. Pihenek eleget és sokatis iszom. Nagyon vigyázok magamdra, persze azért nem vagyok egy bebábozódott lepke sem. 😅
2018. nov. 4. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szédültem és szapora volt a szívverésem. A vashiány és kevés vörösvérsejt miatt volt. Szülés után vészes vérszegény lettem, 3 hónapig vastablettát kellett szednem.

Terhesvitamint szedsz? Egyél vasban gazdag ételeket, cékla, máj, zöld főzelékek, hátha neked is a vashiány miatt van.

2018. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!