Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt ilyen jobb...

Másnak is volt ilyen jobb oldali fájdalma? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés
Már csak pár nap van kislányom születéséig, azt már kibírom,de kíváncsi vagyok. Az utolsó 2 hónapban a jobb oldalam bordaívnél nagyon fáj. Nem egész nap, inkább csak ha ülök vagy fekszem. Elvileg a babám kezei vannak ott, nem hiszem h ennyire nyomná. Vagy nem is a csont hanem a rekeszizom görcsöl? Vérképem mindig jó volt. Doki magnéziumot monodtt rá, nem segít. Mikor fáj lesz is ott "kiemelkedés" úgy is ha nem kalimpál a babám. Most a végére a bőröm is fáj ott mintha dörzsölné valami, de még csak nem is piros ott. Nem látszik semmi.

2018. nov. 2. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt ott!Nekem idegszálat nyomott. Vagy a rekeszizmom. Nekem rekeszizom sérvem volt. De sokat nyomkodta magát oda. De szüléssel elmúlt.
2018. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ott fájt, fogalmam sincs, mit nyomott a lányom, de juj de rossz volt :(
2018. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt ott. Ott volt az egyik lába és a keze. Szülés után 3 hónappal is még éreztem, de aztán szépen elmúlt.
2018. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!