Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hajnalban felriadtam a párom...

Hajnalban felriadtam a párom kiabálására (begörcsölt a lába), azóta nagyon rosszul vagyok, hányinger, gyomorfájás, hasmenés, szédülés. Ez normális? Nagyon rosszul ézrem magam.

Figyelt kérdés
31 hetes vagyok,nehezen is viselem a terhességet,de ennyire rosszul még nem voltam.
2018. nov. 3. 08:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A hátam,derekam is fáj,és hiába hányok,nem múlik a hányinger,pedig már semmi nem jön ki belőlem.
2018. nov. 3. 08:50
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
A kettőnek nincs köze egymáshoz. Az, hogy a párod kiabál, d okoz se hasmenést, se hányast, se szédülést. Valószínűleg összeszedtél valami virust
2018. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam,de nagyon mélyen aludtam,és mikor felriadtam,annyira megijedtem,hogy percekig alig kaptam levegőt.
2018. nov. 3. 09:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól vagy rosszul.

Ez valamilyen vírusfertőzés.

Az egy dolog, hogy rosszul érzed magad pszichésen a párod kiabálásától, hogy megijedtél, de nem ettől vannak a tüneteid.

Diétázz, szedj probiotikumot, igyál sok folyadékot, lehetőleg szénsavasat és hűtöttet és inkább kortyokban és pihenj sokat.

2018. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vírus.Az ijedség okozhat pár perces légzésproblémát, de nem fogsz tőle hányni, meg ilyenek.


Párod szedjen nagy adag magnéziumot pár hétig attól elmúlnak az ilyen lábgörcsök és akkor te se arra riadsz éjszaka hogy kiabálnak melletted.

2018. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a magnéziumot már mondtam neki. És ugye ettől nem lehet baja a babának? Már az ágyból felkelni sincs erőm,és időnként,mintha hasbaszúrnának. Nagyon fáj. Ezzel van értelme orvoshoz menni?
2018. nov. 3. 10:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres fajasaid lennenek akkor be kell menni, vagy verzes, magzatvizfolyas es egyebek.

De ha nagyon ugy erzed inkabb menj dokihoz.

2018. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már itt vagyok a kórházban,kaptam infúziókat... :( De szerencsére a babával minden ok,csak én vagyok rosszul.
2018. nov. 3. 17:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Es elkaptal valamit vagy szules indult be?
2018. nov. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elkaptam valamit. De amilyen rosszul voltam,előre rettegek a szüléstől,mert ez is pokoli volt.
2018. nov. 4. 07:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!