Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kijön belőlem, ugye...

Minden kijön belőlem, ugye nem árthat ez a babának?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, minden amit eszek, kijön belőlem 2 napja, annyira hányingerem van. Nincs is étvágyam. Egyszer volt ilyen ezelőtt egy hete, akkor is 2 napig tartott. Szerintetek okozhat ez problémát a magzat fejlődésében? Rostos üdítővel pótolom a folyadékot és a tápanyagot is, amennyire lehet.

2018. nov. 3. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem árt semmit, nyugi, a 12. hétig teljesen normális a hányás és az embrió javarészt nem a bevitt táplálékból építi fel magát, a második trimesztertől már fontosabb a táplálkozás, ilyenkor meg is szokott szűnni a hányás, kivéve az én esetemben, mert én végig hánytam, ennek ellenére a lányom teljesen normálisan fejlődött és jó súllyal született.
2018. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ha még a víz is kijön amit megiszol és ez napokon keresztül megy,igenis baj. Akkor nem árt felkeresni egy orvost,mert létezik a terhességi vészes hányás,és kiszáradhatsz a babának is árt.
2018. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták a magzat ilyenkor elveszi a tőled amire szüksége van.


Én is terhességi vészes hányásban szenvedtem. 13-14. hétig mindent kihánytam, sokszor a vizet is. A nőgyógyász, a háziorvos és a védőnőm is azt mondta ezen túl kell lenni. Próbáltam sokszor apró kortyokat inni. Három kilót fogytam az amúgy is kevés súlyomból aztán abbamaradtak a rosszullétek és megjött az étvágyam. 16 kilót szedtem fel a végére és a lányom makkegészséges lett.


Nyugodj meg, idd a rostos üdítőt, rágcsálj kekszet vagy gyümölcsöt és próbáld ki a gyömbért nekem az segített.


Jó babavárást!

2018. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!