Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor terhes vagyok, és...

Amikor terhes vagyok, és ugyanúgy a sex végén belém élvez el a párom, az nem okozhat gondot a kicsinek?

Figyelt kérdés
Kaptam megoszló válaszokat. Volt aki nem ajánlja volt aki azt mondta hogy nem gond. Igazából nem tudom , ezért kérek most itt minél több hozzászólást

2018. nov. 3. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elso! Bagoly mondja ezzel a helyesirassal??


Nincs belole semmi gond. A spermiumoktol megerhet a mehszaj szulesre, de az csakis akkor ha annak amugyse kellene mar sok.

2018. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Zárt a méhszáj abban az esetben ha minden rendben van a terhességgel, tehát lehet együtt lenni ahogy kedvetek van hozzá, mindaddig amíg az orvos mást nem mond.

Arra kell csak vigyázni, hogy ne legyen olyan "erős", hogy a méhszájat nyomkodja közben.

2018. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, de ezt hogy kell elképzelni? Mindenkit akivel találkoztál megkérdeztél hogy probléma e ha beléd élvez a párod? Vagy hol kaptad eddig a megosztó válaszokat?
2018. nov. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Az első kommentelonek sok esze lehet! Ásná el magát de komolyan!!!!! Miért nem kérdezhet valaki ilyet?

Elnézést a kirohanásert, felháborít hogy némelyik kommentelő hogy lehet ilyen rossz indulatu????

Szerintem sem lesz gond ha a doki nem “tilt”...

2018. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Nem kérdeztem mindenkitől,én olyanra voltam kíváncsi,hogy egészségügyi okok miatt nincs e rossz hatással,főleg a terhesség elején. Amikor már pocakos vagyok,gondoltam hogy nem esek még egyszer teherbe.
2018. nov. 3. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!