Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzat a 24. héten?

Magzat a 24. héten?

Figyelt kérdés
24 hetesen mennyire illetve milyen sürün kellene érezni a magzat mozgását? 24+5vagyok de napközbe még mindig nem nagyon érzem csak ha ülök akkor néha illetve esténként fekve szoktam érezni..ez nem túl kevés?

2018. nov. 3. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol van a méhlepény? Hányadik baba? Mikor kezdted érezni?


Én ilyenkor már mindkettőt egész nap éreztem és láttam, hátsó fali lepénnyel, úgy, hogy az elsőt 14, a másodikat 13 hetesen kezdtem érezni. De ha neked mellső falon tapad a lepény és csak 2-3 hete érzed, akkor ez is normális.

2018. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 25 hetes vagyok, első baba, méhlepény elől, husisabb testalkat.. Én megmondom őszintén ritkán érzem.

Kivéve ma, ma jobban pörgött, de amúgy ritkán szoktam érezni.

Nekem is néha este ha fekszek, illetve kaja után pl ha ülök is érzem. De kb ennyi.

Néha aggaszt, de próbálok rajta nem idegeskedni.

2018. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én korán éreztem mindkét babámat, de a 24. héten azért még sokszor volt, hogy leginkább csak nyugalmi helyzetben érzékeltem a mozgást, tehát ha ültem vagy feküdtem egy helyben. Ha én is mozogtam, mászkáltam, csináltam a dolgomat, akkor nem mindig éreztem, hogy a baba is aktív még. Most vagyok a másodikkal 29+2 hetes, szerintem olyan 2-3 hete van az, hogy már akkorákat mozdul, hogy határozottan érzem akkor is, amikor én is aktív vagyok. Pedig most hátsó fali a lepényem, és őt 12 hetesen már be tudtam azonosítani néha. Fekve, nyugiban pedig a 16. héten is lehetett kívülről is érezni, hogy rúg.
2018. nov. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
elől van a méhlepény első baba 18 hetessen kezdtem érezni először..esténként fekve ha simogatom a hasam oda bujik meg magától is mocorog esténként igazábol az aggaszt hogy nap közbe nem e kellene jobban éreznem.
2018. nov. 3. 16:50
 5/7 anonim ***** válasza:

24+1 hetes vagyok, állandóan pörög. Mindegy hogy reggel 6 van, délután 2 vagy este 10.

Viszont a fiamat pár éve napközben szinte egyáltalán nem éreztem, csak este fürdés után. Az hogy nem érzed egész nap, nem gond.

2018. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
24+5 hetes terhes vagyok , tegnaptol alig erzem a babamat neha bekoszon egy fel percre aztan hosszu ideig semmi, szivhang figyelovel meghallgadtam , es kicsit megnyugodtam , lehet most ilyen lustabb de sokat aggodom en is .
2018. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem kevés :) a lényeg hogy érzed mindennap. 😊 ennyi idősen én is leginkább este éreztem, mikor megpihentem 🙂

Ő attól függetlenül mozog 🙂

Boldog Babavárást!


30 HetesKismama😊

2018. nov. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!