Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosult leszek így mindenre...

Jogosult leszek így mindenre ha megszületik a kicsi?

Figyelt kérdés
7 hónapja kezdtem el ujra dolgozni, előtte 3 hónapig munkanélkülin voltam mert megszűnt a munkahelyem. És most pozitívat teszteltem , kb 1 hós lehetek. Szeretnék dolgozni ameddig csak tudok mert szeretem a munkám , nem is megterhelő . Legalább 7 hós korig biztos szeretnék dolgozni . Így is jogosult leszek mindenre ? Így az egy év folyamatos biztositotti viszonyom is meg lesz . Köszi minden választ . 😊
2018. nov. 3. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Igaz hogy “ terhesen “ lesz meg az egy év , így is rendben van ?
2018. nov. 3. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2 éven belül kell a 365nap biztosított jogviszony a gyedhez, nem kell, hogy folyamatos legyen. Szóval jogosult leszel, igen.
2018. nov. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!