Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen szex utáni barnázás?

6 hetesen szex utáni barnázás?

Figyelt kérdés
Eddig semmi probléma nem volt. Orgazmus és szex után enyhe pecsételő barna folyás jelentkezett, ami azonnal elmúlt, csak a wc papíron volt látható. A terhességi tünetek nem gyengültek, ugyanúgy hányingerem van és feszül a mellem. Holnap rendel a dokim, ma csak az ügyeletre tudnék bemenni, de nem szívesen, mert nemrég be kellett mennem, és nem jó tapasztalataim voltak az ottaniakkal.

2018. nov. 4. 09:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Biztos én vagyok rosszul összerakva, de ha már eddig is volt bajod, nem hiszem el, hogy nem lehetne kibírni szex nélkül :(
2018. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12. hétig én nem mertem volna szexelni.
2018. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nanananana! Tisztázzuk. Miért is ne lehetne szexelni? Alacsony rizikójú besorolást kaptam, nem vagyok veszélyeztetett terhes. A házimunka, reggeli hasprés a hányástól szvsz nagyobb fizikai aktivitás, mint egy 10 percig tartó szexuális együttlét. Az utcára se menjek ki, vagy halmozzak fel 3 havi vasalnivalót, takarítást? Rengeteg szakirodalmat olvastam a terhességről, mielőtt teherbe estem volna. A Fejlődéslélektan c. könyv volt az első, amit a terhesség tervezésekor önként elolvastam. Senki nem tiltja, sőt kifejezetten javallja a szexuális együttlétet, amennyiben az orvos nem rendeli el külön, hogy nem lehet.
2018. nov. 4. 09:35
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 hetes vagyok és szeretkezés másnapján véreztem enyhén, hozzáteszem nagyon óvatosak voltunk, eddig nem volt probléma és kevesebbszer is van, mert annyira óvjuk de azért néha belefér, legalábbis ez a mi véleményünk. Mi egyből mentünk ügyeletre, ráadásul ünnep nap is volt. Megvizsgáltak, minden rendben volt és valószínűleg ez lehetett az oka, hogy elpattant valami hajszálér vagy ilyesmi. Magnézium + pihengetés és kövi héten kontrollra kell menni.

Én azt javasolnám mindenképp menj el, nagyon az elején vagy, ilyenkor több oka is lehet.

Kívánom a legjobbakat!

2018. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A fejlődéslélektannak ehhez semmi köze... És te írtad, hogy voltál már vele ügyeleten, tehát van gond.
2018. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

Talán azért, hogy ne vérezzél és vetéljél el te okos, ezt nem írták a könyveidben?

Ne hasonlíts egy szexuális aktust egy mosogatáshoz. Talán az épp hogy beágyazódott embriónak nem tesz jót egy nemi aktus, még egy kis mosogatás nem úgy hat rá. Hogy lehet összehasonlítani?

Hasprést se kötelező csinálni..

Ha ennyi eszed van minek vagy terhes?

Nyugodj meg,én is tudom hogy a terhesség nem betegség, én 27 hetes vagyok, aktívan dolgozok, költözés alatt állunk, szoktunk kirándulni, élünk nemi életet a 12.hét letelte óta, de azért annyi eszem volt, hogy 6 hetesen amikor még kb alig biztos a dolog figyeljek magamra és ne szexeljek meg hasprésezzek össze vissza, hogy az ügyeletre kelljen járkálni.

2018. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy hányástól hasprés?

Azt nem tudom mi :D

Az hogy lehajolsz? :D

2018. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Milyen hasprés? A hányás közbeni erőlködésre gondoltam. Nem önként végzek haspréseket, te jó ég :D :D


Az én könyveim? Sajnos nem én írtam őket, én csak olvasom, művelődöm belőlük.


És a lényeget még mindig nem értem, 25 évesen mégis miért vetélnék el a 12. hét előtti szextől?! Semmi betegségem nem volt. Versenysportoltam, versenybicikliztem még a terhesség tervezését megelőzően is. Erős fizikumom van, mindig is szívós voltam, nem vagyok egy tápos, beteges ember. És nem egy 40 éves veszélyeztetett terhes nő vagyok, akit a széltől is óvni kell.


Nem értem, miért rendelnék el önkéntes cölibátust, ha az orvos nem rendelkezett így?!

2018. nov. 4. 10:21
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, attól. Nem attól, hogy lehajlolok, hanem hogy erőlködöm. :D Ez nem vicces:)
2018. nov. 4. 10:22
 10/20 anonim ***** válasza:

Nagyon okosnak akartál tűnni a Fejlődéslélektan című könyvvel, jót röhögtem!

Már bocs , de ebből tanultam az egészségügyi főiskolán, tudod miről szól? Arról, hogy fejlődik a gyerek , MIUTÁN megszületett.


Egyébként meg , ha ennyire szeretsz olvasni inkább olvasd el , hogy koraterhesen nem javasolják az együttlétet.

2018. nov. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!