Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbízható a Corax...

Heitmár Anna kérdése:

Mennyire megbízható a Corax terhességi teszt? Ez biztos pozitív akkor?

Figyelt kérdés
Halvány a csík.

2018. nov. 5. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
2018. nov. 5. 12:17
 2/7 Buriné ***** válasza:
Igen.Gratulálok
2018. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt 1 pozitív tesztem Corax és nem voltam terhes. Nem várt előtt 2nappal csináltam,ettől érősebb pozitív volt. Én is feltettem ezt a kérdést, mások is írták hogy pozitív volt nekik úgy h nem volt baba. Én mindenesetre nem bízok benne ezek után, remélem nálad másképp lesz . A helyedben reggel csinálnék egy 10es érzékenységű tesztet és akkor ha az pozitív akkor tuti ;)

Sok sikert

2018. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mára nem vártam. Hirtelen pakolási rohamom lett hogy rend legyen és!!! Reggelizek! Pedig nem szoktam. Szóval próba cseresznye alapon csináltam. :)
2018. nov. 5. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem jol mutatta a pozitivat
2018. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másik márkájúval is biztonság kedvéért. És az is ilyen lett :)
2018. nov. 5. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért a fészekrakó ösztön ennél jóval később jelentkezik, kb. szülés előtt pár héttel, szóval a pakolási kedved nem hinném, hogy a terhesség miatt volt.
2019. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!