Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai tesztnél erős csík....

Korai tesztnél erős csík. Volt valakinek így, és ikerterhesség lett? Lehet, hogy ketten lesznek?

Figyelt kérdés

14. dpo-n teszteltem, tök erős pozitívat. Az ovu időpontja teljesen biztos.

Maximum halvány csíkocskára számítottam 3 perc letelte után, de 3 másodpercen belül megjelent a második csík, és majdnem ugyanolyan erősen, mint a kontrollcsík.

Azt olvastam, hogy ez utalhat ikrekre, mert olyankor gyorsabban emelkedik a hcg.


2018. nov. 5. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom inkább majd a véreredmenybol fog látszani.

Gratulálok :)

2018. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmaradás után 1 nappal minden teszten olyan erős volt a második csík kb. mint a kontroll, és nekem is szinte egyből megjelent. Középidős ovulációm volt nekem is 28 napos ciklussal, de egy baba van (legalábbis remélem nem szülés közben jön a meglepetés) :D
2018. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11. dpo- teszteltem olyan erős pozitívat,hogy majd leugrott a tesztről. Egyedül volt a fiam.Valószínűleg kicsit előbn fogant.
2018. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen összefüggés. A terhességi teszt nem érzekeli mennyi HCG van a szervezetedbe. Mondjuk, ha 25-ös érzékenységű, akkor ha 25-nél több HCG van a szervezetedben elszíneződik, de nem tud különbséget tenni aközött, hogy 26 vagy 3000 van a vizeletedbe. Minőségiek, nem mennyiségiek ezek a tesztek.
2018. nov. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólóval értek egyet. Nem a mennyiségre mennek, hanem, hogy van e a szervezetedben egyáltalán hcg.

A hcg meg amúgy is szervezetileg nagyon változó lehet. Van akinek egy babával is jóval többet termel, mint másnak két babával. Meg lehet esetleg próbálni egy digitális clear blue tesztet, ami megmutatja a heteket is. Esetleg abból lehetne sejteni.

Amúgy én ikrekkel vagyok várandós, és sose volt egyforma erős két csíkos tesztem. Lombikos vagyok, mindent tudok mi mikor történt, és nemvárt után is egy héttel még halványka volt a tesztem. Pedig jó magas hcg-m volt. És a 12.napon már pozitívak voltak.

2018. nov. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!