Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki erős vérzést...

Tapasztalt valaki erős vérzést és görcsöket terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A terhességem elején járok (6+5) es eddig semmi panaszom nem volt, de tegnap este erősen elkezdtem vérezni és görcsölni. A klinikán vért vettek és uh. Csináltak. Látható volt a petezsak 11mm és egy minimálisan az embrió, az orvos szerint 4-5hetes körül lehet a magzat, a verkép is megfelelő ennek a kornak. A vérzést a méh más területéről származik (azóta is vérzek) Esetleg valaki járt már így? Leírná a tapasztalatait?

2018. nov. 7. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem,ha egy hematóma vérezne a méhfalon az látszott volna az ultrahangon. Ha nagyon pici esetleg nem vennék észre,szóval ez függ attól mennyire vérzel. Meg a színétől. Progeszteront, hcg-t néztek? Ha szerinted közel 7 hetes szerintük meg 4-5 azt a hcg értékéből mondták?Ha igen mennyi lett?

Ágynyugalom,progipótlás vagy egyéb dolgot mondtak?

2018. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Lemaradt a többi.

Ketszer vetéltem. Egyszer csak óvatosan 4 hétig mire levált,kellett a művi befejezés,a második az úgy történt hogy szerdán normál hcg, petezsák a helyén,este egy nagyobb görcs komoly vérzéssel reggel már semmi nem látszott a méhüregben. Kilökődött.

2018. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 11. és a 12. héten volt nagyon erős vérzésem. Másodjára pont genetikai UH-ra mentünk, és a kórház parkolójában öntött el. Bokáig eláztam és az orvos vizsgálat közben tál helyett vödröt hozatott az aszisztenssel alám...

Persze azonnal kórház lett, hetekig. Nekem a placenta volt teljesen a méhszájon, és abból véreztem.

2018. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
#3 Az lemaradt, hogy most már 4 hónapos a kislányom.
2018. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes voltam, Kimentem pisilni,álltam fel a wcről, úgy elöntött a vér, a zoknimba is tocsogott. Ügyelet lett, minden oké. Azóta se tudjuk mi volt. Most 19 hetes vagyok.
2018. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia Bettina! Hogy vagy? Megszűnt a vérzés?
2018. nov. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy nem válaszoltam! Nehéz időszakon mentem keresztül. Sajnos elveteltem, 10napig tartott a vérzésem a 2.napon ment el a baba (láttam a petezsakot) az orvos alaposan kivizsgalt. Szerencsére magamtól kiürültem. Most 32 nappal a vetélés után újra mestrualok, igaz jóval több a vér, valószínűleg ez még a kiurules miatt van. Vitaminokat és mehpempot eszek.3 hónapot javasoltak mig újra próbálkozhatunk.Köszönöm a válaszokat!!!
2018. dec. 9. 18:11
 8/8 A kérdező kommentje:
A vetélés oka egyébként ismeretlen, kromoszóma rendellenesség a gyakori ok,de ez csak úgy megtortenik általában, elég gyakori (orvosom szerint) azt hogy milyen értékeim voltak nem tudom, annyit mondott az orvos mikor még este a Klinikan voltam, hogy rendben vannak az értékek (első terhességem volt, ráadásul Németországban élünk, nem nagyon tudtam milyen értékeket kellene kerdeznem stb... Most már jóval felkészültebb vagyok)
2018. dec. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!