Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális utolsó...

Mennyire normális utolsó trimeszterben a folyamatos álmosság?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok. Kb egy hete csak aludnék éjjel-nappal (szerencsére tudok is, a baba is hagy, mosdóba sem kell állandóan járkálnom). Eddig olyan energikus voltam jöttem-mentem, most meg mint egy mormota. Nagyon zavar hogy ilyen "lusta" lettem. Változik ez még, vagy mostmár szülésig erre számítsak?
2018. nov. 7. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok, nagyon fáradt vagyok én is. Aludnék, de sajnos nem tudok. Mosdóba sokat járok, nappal is, éjjel is. Sajnos valamilyen oknál fogva nappal én nem tudok aludni, ezért olyan vagyok egész nap, mint egy zombi. :D

Szerintem ez egyénenként változik. Ismertem olyan kismamát, aki az utolsó hétben is rendkívül aktív volt. Talán most a frontok miatt is érezzük magunkat nyúzottabbnak.

Kitartást kívánok!

2018. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy áll a vasad, hgb-od?
2018. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Második trimeszteres vérvizsgálatom van eddig. Akkor minimálisan alacsonyabb volt a hgb szintem (120tól normál, nekem 117 volt akkor), vaspótlást kaptam/kapok.
2018. nov. 7. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. 38 hetes vagyok, nemrég ébredtem fel, ma már másodszor :D
2018. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!