Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Néhány nap alatt 2,5 kg...

Néhány nap alatt 2,5 kg hízás. (diéta mellett) Aggódjak?

Figyelt kérdés

160 g ch diétát tartom (napi kb 1600 kcal), de a napokban megbolondult a szervezetem és többször volt 8 körüli a cukrom. Most mértem magam és 2,5 kg híztam 5 nap alatt, a hasam is szét akar durranni, annyira feszül. Lehet, hogy túl sok a magzatvizem? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Nagyon aggódom, hogy baja van a babának. Holnap megyek orvoshoz.

36 hkm


2018. nov. 7. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Víz, baba is hirtelen hizhat es a méhlepény is gyarapszik, de legfőképp :VÍZ
2018. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem az etkezessel van gond, elkezdtel vizesedni. Ha a vérnyomás rendben akkor nincs miért aggódni.
2018. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy hónapja emelkedett meg a vérnyomásom (addig nagyon alacsony volt), most általában 125/75. Erre azt mondta a dokim, hogy még belefér.
2018. nov. 7. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod, valószinűleg tényleg vízesedtsz. A vérnyomásod szerintem még teljesen elfogadható, nekem 110 legtöbbször de volt hogy 120-123volt és nekem is azt mondták hogy belefér még.

Nyugi,biztos jól van a babád. Az meg hogy feszül a hasad, biztosan a baba növekszik.

Kitartás, pár hét és veled a kicsi!!😊

2018. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
150-es vérnyomásnál már gond van, addig belefer. Ha van lehetőség otthon is merd.
2018. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen epp 36 het kornyeken. Igaz, en nem dietaztam, de addig nem vizesedtem egyaltalan, akkor meg lattam is magamon (a bokamon, arcomon).

Nalam az okozta, hpgy volt ket nap egymas utan, amikor egesz nap talpon voktam, nem pihentem es alig ittam vizet. Masodik nap estere dagadtam be es felszaladt majd 3 kilo.

Utana ket napig pihentem sokat (a lehetosegekhez kepest) es odafigyeltem a vizre, normalisan ettem kicsit sotoanabbul es pl almat sokat stb.

Azt koveto ejjel kb 15x voltam pisilni, de reggelre lement rolam a viz es visszament a sulyom is.

2018. nov. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aggódj! Ez jó eséllyel víz. Nem magzatvíz, hanem te vizesedsz. Vérnyomásod milyen?

Biztos lesz vizeletfehérje-vizsgálat.

36 hetesen lehet, hogy már nem fog a doki hazaengedni a kórházból.

2018. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, megjártam a védőnőt és a dokit is (alapjáraton ma kellett mennem hozzájuk).

Semmi gond. Nincs fehérje a vizeletemben, a vérnyomásom jó (azt itthon is mértem), a baba jól van.

Én is napok óta talpon vagyok, most egy kicsit többet fogok pihenni.

Doki erre annyit mondott, hogy ne várjak már meleg hógolyót, ez a finish, itt minden lehetséges. :D

2018. nov. 8. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!