Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek olyan...

Volt már valakinek olyan érzése, hogy mintha zsibbadna a hasa vagy a méhe? Ez lehet esetleg terhesség jele, vagy köze lehet a pcos-hez?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek orvoshoz, de értekelne, hogy tapasztalt-e már valaki hasonlót? Ha igen, ki derült, hogy mi volt az oka?

Ma reggeli terhességi tesztem is sajnos negatív :(



2018. nov. 7. 20:45
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én is pcos vagyok, mar a 47.ciklusnapon, még nem jött meg. Múlthéten izomláz szerű érzésem volt az alhasamban, meg zsibbadást is éreztem, két napja csináltam tesztet, de negatív. Én is kiváncsi lennék, akkor mitől lehet. Látom még novemberben tetted fel a kérdést, kiderült azóta mi okozta? Baba lett?:)
2019. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából, nem derült ki. Voltam is orvosnál, de el is felejtettem kérdezni, akkor azért mentem, mert sokat késett és injekciót kaptam, hogy megjöjjön, nem volt akkor baba.

Most viszont terhes vagyok, de az ultrahangon csak üres petezsák látszódott, úgyhogy jelenleg izgulok, hogy jövőhétre lesz-e baba belőle. :(

És neked kiderült azóta, hogy mi okozta?

2019. ápr. 13. 17:52
 3/6 anonim válasza:

1.vagyok. Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, szorítok neked!!!

Megjött az 53.napra, a nőgyógyászom szerint azért volt akkor izomlázszerű érzésem, mert valószínűleg akkor volt peteérés.

2019. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)

Akkor úgy tűnik normális ilyet érezni.

2019. ápr. 14. 18:24
 5/6 anonim válasza:
Na visszatértem. Ugye minden rendben van a babaval??
2019. máj. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt rendben, még akkor is üresvolt a petezsák. Egy héttel később meg kaparásra kellett mennem...
2019. jún. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!