Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes gyógymódok?!

Természetes gyógymódok?!

Figyelt kérdés
Eléggé kellemetlen de 6 hetes terhes vagyok és kb. 2 hete hüvelygombám van a nőgyógyász azt mondta, hogy a 12. hétig nem adhat rá semmit de próbáljak meg néhány természetes gyógymódot (pl.: sós vízes fürdő) de hogyha nagyon nincs más választásom akkor kenjem Canestennel. Aki volt ilyen helyzetben mint én mondana néhány dolgot ami segített? Előre is köszönöm!

2018. nov. 8. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Natúr joghurt lent is, meg enni is.

Ezen kívül kb. Semmit se tudsz használni, mert vagy kimondottan veszélyes koraterhesen, vagy nem hat.

2018. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaz már a 22. hétben vagyok, de a 18. héten nekem a dokim azt mondta, hogy ő a szülésig nem fog semmilyen gyógyszert adni, mert nem híve ennek, de látott egy kis gombát. Én ebből semmit nem érzek, csak hüvelyi folyásom volt, de az is vizes, tehát nem olyan, mint gombánál, hogy sűrű, túrós. Nekem rózsamézet írt fel. Azt mondta, hogy lehet kívülről használni, azaz fürdés után veszek egy vattát, rácsepegtetek egy kicsit, és áttörölgetem vele magam lent. Esténként nekem azt mondta, hogy cseppentsek picit az ujjamra, és úgy vigyem be a hüvelyembe. Én nem merek nagyon benyúlni, így csak az első ujjpercig szoktam, de valószínűleg hatásos, mert pár napon belül elmúlt a folyás is. Azért merem csak írni, mert ő nagyon gyógyszerellenes, így szerintem ha ő ezt tanácsolta, akkor neked is mehet, ha más nem, akkor a külső használat.
2018. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!! kipróbálom!🤗
2018. nov. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!