Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19-20 hetes kismamik hogy...

19-20 hetes kismamik hogy vagytok? 😊

Figyelt kérdés
Dolgoztok? Hányadik baba lesz? Mennyit híztatok eddig? Kisfiú?kislány? mit kívántok leginkább?mindent szívesen olvasok 😊
2018. nov. 8. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Itthon vagyok a tesójával, mindketten kislányok. 3 kg mínuszban vagyok, pedig sosem hánytam, étvágyam is van. Kívánós nem vagyok, az elsővel sem voltam, csak szoptatás alatt (de akkor nagyon). Alig várom, hogy ketten legyenek. 😍
2018. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2. baba lesz, itthon vagyok a kisfiammal, aki 2 éves. 1 kilót híztam eddig, de az étvágyam nagyon rossz. Nem kívánok semmit.
2018. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia. èn most vagyok 20+2 hetes elsö babával :) Eddig még nem híztam, bár az elején sikerült ledobni 2,5 kg-ot a sok rosszullét miatt.

Mostanában csokit ennék állandóan, bár ez a terhesség elött is megvolt :D Meg a narancs és a mandarin. Kilószámra menne.

te hogy vagy? hány hetes vagy?

2018. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nekem is második baba, fiam mellé hugica érkezik a jelek szerint 😊 én a hamburgert/pizzát és salátát kívánom, és este avokádókrémmel álmodtam 😂.. és sajnos 2 kg már híztam :( most emiatt kicsit jobban figyelek..

én is itthon vagyok, és 3-4napja extra álmosság gyötör 😑

2018. nov. 8. 12:05
 5/10 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok, nem dolgozom, mert gyesen vagyok a kisfiammal, de tàppènzen lennèk, ha dolgoztam volna előtte. Most kezdtek múlni a rosszullétek, 4 hónapig feküdtem, szóval kemény volt (ismét).

Eddig 6 kg-ot fogytam, 1 kg visszajött.

Kislàny, és mandarint kívànok :)

2018. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A 20. hétben vagyok, dolgozom és 6 kilót hiztam eddig (igaz 3-4 hete nem változott a súlyom)! Legjobban a gyümölcsöket kívánom, alma banán :)

2018. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Októbertől kezdtem újra dolgozni, van már egy 2,5 éves lányom. Kisfiú lesz és 5 kilót híztam eddig, 54 kilóról indultam.
2018. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, bár csak 15 hetes vagyok! 4. Baba :) eddig 2 lanyom van es egy fiam, őt pedig még nem tudjuk és nem is sejtjük! Én cukorbeteg vagyok (terhességi) es eleg sokat hányok! Mostanaban faj a jobb oldalam ra se tudok fekudni es kezdek ketsegbe esni miatta, ilyen még nem volt :(
2018. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Április elejére vagyok kiírva, márciusban maradok csak itthon, addig dolgozom. Első baba lesz, és még nem tudjuk a nemét, majd hétfőn remélem.

Nekem a kovászos uborka visz mindent. Bármivel :D

2018. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mizujs veletek azóta? hogy vagytok?

3.vagyok

2018. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!