Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullét helyett...

Reggeli rosszullét helyett esti? Volt így más is?

Figyelt kérdés
Reggel max kicsit rossz a gyomrom, napközben semmi bajom, de az igazi émelygés és rosszullét nálam estefelé kezdődik. 5-9 között a legrosszabb.
2018. nov. 8. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is este volt inkább, fürdés után mikor vízszintesbe helyeztem magam. Nem hánytam 1x sem, de elég sokat émelyegtem. A második trimeszterre elmúlt.
2018. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem reggel jelentkeztek a rosszullétek, hanem délután, általában 15 óra után.
2018. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egész nap volt.
2018. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6-14 hétig állandóan. Csak akkor nem voltam rosszul, ha aludtam.
2018. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem reggelente is van hányingerem,van amikor delutan is de boven este is szokott lenni kb 9 korul. Remelem elmullik a 12. het utan
2018. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem hajnalba is van hogy hányingerem lesz majd hányok is sajnos.

Este szédülök majd egyszer csak rám jön.

Nem egyszer arra keltem az éjszaka közepén hogy hányni kell pedig akkor még sejtésemse volt terhes vagyok. Csak mondogattam magamba elmúlik és alhatok. Aztán az 5. héten a doki mondta terhes vagyok. Puff .... Nem terveztünk már gyereket 3 van. Na de mindegy mi van én hajnalok hajnalán egyszer arra kelek rosszul vagyok.

2018. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok!! Reggel semmi napközben semmi max egy picit a gyomrom. Este fele 17 óra után padlón vagyok egészen elalvásig!! Talán már egy icipicit jobb de nem az igazi! 13+5 napos most
2018. nov. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél így voltam.

Most az elején nonstop rosszullét volt.

30hkm

2018. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kora délután kezdődött nekem 1. gyerekkel de vacsora után volt a legrosszabb. Hányás ritkán volt de ha volt, csakis 9 óra után.
2018. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen normális :) aki reggeli rosszulétnek nevezte el biztos nem volt terhes még 😀

Nálam egesz nap tartott , de este felé erősödött .

Kitartás én most vagyok 18hetes de még tart 😖

2018. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!