Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Miért nem örül a férjem hogy terhes vagyok?

Terveztük a babát. Csináltam tesztet megmutattam neki és csak nézett megölelt utána meg kiment a szobából. Mi baja van?

nov. 9. 20:06  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Talán kérdezd meg tőle, a te férjed!

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont nov. 9. 20:09 Privát üzenet
Miért nem tőle kérdezed meg?

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont nov. 9. 20:09 Privát üzenet
Adj neki egy kis időt. A pasik nem tudják mindig kifejezni azt, amit éreznek.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont nov. 9. 20:13 Privát üzenet

Istenem mennyi megkeseredett, rossz indulatú ember van itt...

Szerintem lehet hirtelen megijedt a felelősségtől. Hagyd egy kicsit. De holnap üljetek le és beszéljétek meg.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont nov. 9. 20:32 Privát üzenet

Mi is terveztük a nagylányunkat (is), több hónap után mikor boldogan mutattam a tesztet, majdnem 20 percig csak ült és nézett maga elé... Totál összeomlott/bepanikolt. De remek apuka lett, csak hirtelen megijedt.

Mikor a kicsit terveztük, mondtam hogy egyetlen kérésem van, a teszt láttán mosolyogjon, öleljen meg, utána elvonulhat kiakadni. (Végül nagyon boldog volt, egy percig se volt kiakadva )

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont nov. 9. 20:49 Privát üzenet

Oh ne aggódj , mi is terveztük a babát , mikor először teszteltem szerintem férjem fel sem fogta , de őszintén énis hirtelen megijedtem , persze ez elmúlt es mindketten nagyon boldogon várjuk a kisbabánk :)

Apuka egyèbkent akkor fogta fel igazán mikor a 12hetes ultrahangon már igazi kis baba alakja volt már :)

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont nov. 9. 21:05 Privát üzenet

Sok férfi úgy van vele, hogy az a biztos, ha az orvos is azt mondja, hogy terhes vagy. Sokan akkor fogják fel igazán, mikor érzik mocorogni, vagy mikor először kézbe veszik.

Még nem éli bele magát.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont nov. 9. 22:13 Privát üzenet
Mert hulyen talaltad neki azert. Miert nem szoltal neki ELOTTE HOGY MOST mesz pisilni es tesztet csinalsz.

A válasz 3%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 36%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont nov. 9. 23:57 Privát üzenet

"Istenem mennyi megkeseredett, rossz indulatú ember van itt..."

Mennyi?

Te csak a negyedik hozzászóló voltál, és előtted nyoma se volt megkeseredettségnek, rosszindulatnak (te voltál az első, aki rosszat feltételezett, és mindjárt "mennyi" emberről).

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont nov. 10. 07:08 Privát üzenet
...

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont nov. 10. 09:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok elaludni a férjem nélkül amióta terhes vagyok. Mit csináljak? Miért van ez?
Csütörtökön lesz a férjem szülinapja de én veszélyeztetett terhes vagyok, nem mehetek sehova. Szerintetek mit csináljak? Én akarok neki adni valamit.
Terhes vagyok hétfőn megtudtuk h kislány a férjem azóta máshogy viselkedik velem. Eddig puszilgatta a hasam most már nem. Nem tudom mi lett vele. Nem kell neki a gyerek mert lány vagy mi?
Június 10. -én voltunk együtt a férjemmel. Ma reggel émelyegtem a férjem parfümjétől (amit én választottam és szeretem az illatát). Ha terhes vagyok azt már kimutathatja a teszt?...
Szerintetek felhívjam a férjem hogy terhes vagyok vagy majd holnap ha hazajön akkor mondjam el neki? És hogy mondjam? Ti hogy mondtátok meg?
Ma megtudtam hogy terhes vagyok a férjem most nincs itthon szombaton jön haza. Csak akkor mondjam meg neki amikor hazaér vagy mikor és hogy?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!