Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki csinált már házi terhesség...

Aki csinált már házi terhességi tesztett. (Cukor, vizelet) Az összes cukornak elkell olvadnia?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Tökmindegy, mit csinál a cukor. Ne terjeszd már te is ezt a baromságot.
2018. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
2018... és itt tartunk! :'(
2018. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de nagyon fontos, hogy telihold fényénél pontban éjfélkor csináld a tesztet, és ki ne felejtsd a varjútollat és macskabajusz-szálat a pisiből, mert csak akkor működik. A cukornak pedig olyannak kell lennie, amihez az egész feldolgozása és csomagolása során csak szűzek értek hozzá.
2018. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Az a baj, hogy ezek a cukros lánykák anyák lesznek b+...
2018. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a cukros cucc? Nem először olvasok itt erről, de nehogy már ezt valaki elhiggye? 1000 Ft alatt már lehet tesztet kapni, komolyan.
2018. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Igy van!

A cukor csomagolására az van írva eredeti zuzs cukor. És a csomagolása is egyedi mivel szimbolikus rajz van így könnyen felfogod ismerni bioboltban is kapható,csak sajna nem mindegyikben így több helyen kell majd érdeklődni.

Meg valami! Csak is ezüst kanállal szabad meg keverni!

És miközben kevergeted jusson eszedbe hogy harmat kell balra és ötöt jobbra! Ha nem így csinálod kezdheted elölről!

Sok sikert! :)

2018. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Terhesen olvastam először ezekről a házi terhes tesztekről. Poénból megcsináltunk pàrat. Ezek többsége alapján én nem voltam terhes (kb. félidős lehettem).

Nem jók ezek semmire. Már sokszor leírtuk.

2018. nov. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Levezetnéd nekem, mégis mi a kémiai, biológiai alapja ennek a baromságnak? Köszike.
2018. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!