Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 4-5hetes hetes...

Jelenleg 4-5hetes hetes vagyok. Juniusban műtöttek meg hasfal csétcsúszás, és sérv miatt. Nem lesz gond?

Figyelt kérdés
Halót nem kellett beültetni. Ez volt 5hónapja. Ennyire friss műtét után, nem okoz nagy bajt a terhesség? Egyenlőre még csak kemény alul a hasam alja de már most húzódik, érzem hogy fáj a sebem (kb 20cm vágás) Ez mellett úgy tudom egy év kell hogy a varratok felszívódjanak. Hogy fogja elbírni a terhességet?

2018. nov. 12. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Huuu nogyogyaszt vagy aki mutott nem tudod meglerdezni? Nekem is volt nyilt hasi mutetem es 1 evet mondtak. De mire elkezd nőni a hasad talán már nem lesz gond. Viszont necces hogy a műtét felesleges volt és újra served lesz :(
2018. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a biztos, ha a dokitól kérdeznéd meg. Nekem laparoszkópos nőgyógyászati műtétem volt majdnem egy éve, én akkor rá sem kérdeztem, mert nem volt opció, hogy összejöhet a baba. Viszont most, hogy elkezdett köldök fölé nőni a méh, a köldökben lévő vágás helye iszonyúan szúrt, feszített, olyan volt, mintha szét akarna szakadni, azt mondták lehet még maradt belső heg, pedig nekem elég apró vágások vannak. Szóval ha nem is okoz gondot, ahogy nő a hasad lehet az átlagnál jobban fog fájni.
2018. nov. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ettől még kihordható egy terhesség. Biztosan veszélyeztetett leszel ez miatt, és kímélni kell majd jobban magadat, de ennyi idő után azért már összeforrt kívül-belül minden.

Viszont ugyanilyen problémám van, és nekem azt mondta a sebész, hogy csak akkor műttessem meg, már nem akarok több gyereket, mert egy újabb terhesség nagy valószínűséggel tönkre fogja tenni a műtét eredményét.

2018. nov. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!