Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+1 naposan ezek az eredménye...

31+1 naposan ezek az eredményeim Bpd:7,6 Hc:28,5 Ac:25,7 Fl:5,9cm becsült súly:1550gr. Kicsi babóm lesz? Vagy ez normális méret? Mekkorára számíthatok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Van egy oldal ahová ha beírod a paramétereket, megadja hogy mennyiidős magzatnak felelnek meg. Beírtam az általad megadott adatokat, és van amelyik teljesen megfelel a többi pedig, pár napos elétérést mutat, tehát szerintem jók az adatok. Az alábbi helyen nézd meg te is: www.kismamablog.hu/egyeb/kiszamolo.html

remélem segíthettem.

2008. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én itt szoktam ellenőrizni a méreteket:

[link]

2008. nov. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg itt:

[link]


ha beírod az adatokat, akkor kiadja h hány nap van hátra szülésig, és a baba méreteit is.

2008. nov. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem kicsi, nekem az első lányomnál hasonló adatokat mértek ebben az időben és végül a kiírt időpont után néhány nappal 3 és fél kg-val és 51 cm-rel született.
2008. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Üdv.
2008. nov. 6. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!