Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló vagy valódi fájdalom?...

Jósló vagy valódi fájdalom? Volt valakinek hasonló érzése? Kérlek tapasztalt Anyukák írjatok! 31+4 Hetes Kismami

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán, elég sűrűn jelentkezett/ jelentkezik a köldököm bal oldalától nyílalás-szerű fájdalom. Nem elviselhetetlen, de tényleg nagyon sűrűn! Nem keményedem, és csak ott egy pontban, máshova nem terjed ki.

Orvost mikor kellene hívni?


Előre is nagyon szépen köszönöm!!



2018. nov. 14. 18:54
 1/2 Zoequeen ***** válasza:
Szerintem csak egy rossz idegen fekszik a baba egyik nap olyan fajdalmaim voltak alig birtam megmozdulni es azok se voltak joslok
2018. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Valószínű, hogy az volt :) plusz gondoltam a lehűlésre is. Nem Magyarországon élünk, és kb 10 fok különbség volt. Szerencsére ma már sokkal jobb :)
2018. nov. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!