Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor deformálódik a hasatok,...

Mikor deformálódik a hasatok, azaz a baba helyezkedik. Ti mit éreztek?

Figyelt kérdés
kellemetlen? húzódik? Feszül? Vagy semmit?
2018. nov. 14. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy mozdul, kellemetlen, és húzódik. Ahogy egyre nagyobb, a mozdulatai is úgy erősödnek, és számomra ez kellemetlen már. Az elsőnél is igy volt, ahogy közeledett a vége, már nem volt jó nekem, hogy ami kényelmes testhelyzet lenne, az a pocaklakónak nem jön be.
2018. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez akkor észrevehető,ha fekszel háton vagy oldalt,meg minél nagyobb baba meg a pocid annál jobban látszik deformálás.baba nyujtozkodik meg ugy fekszik
2018. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom mi az 😀 második terhességem, csak kiváncsi voltam mások is kellemetlennek érzik-e 😊
2018. nov. 16. 11:47
 4/5 A kérdező kommentje:
de persze lehet félreérthetően kérdeztem,nem kellett volna pont a helyezkedik után
2018. nov. 16. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a 2.terhességem, ezek a kellemetlen érzések, amiket leírtam, a naggyal az utolsó 4-5 hétben jelentkeztek, most sokkal előbb.

31hkm

1.voltam

2018. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!