Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinél csak hányinger...

Van akinél csak hányinger volt, de hányás nem?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok kb 1 hete gyötör a hányinger. Hét elején azt hittem, rosszabbodni fog, és mostanra kihányok majd mindent, de nem rosszabodott. Pedig már komolyan mondom, jobb lenne, mert legalább abból tudnám, hogy minden rendben van odabent...
2018. nov. 15. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ikerterhesen nem volt hányás. Émelygés, hányinger viszont nagyon durván. Sokkal rosszabb egész nap émelyegni, mint hányni egyet. :(
2018. nov. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Marmint hogy-hogy minden rendben van? Arra gondolsz, hogy a baba rendesen fejlodik? Van, akinek egyaltalan nincs hanyingere egesz ido alatt. Nekem kb. a 13-14. hetig volt, nem hanytam egyszer sem, 2,5 eves a gyerekem.
2018. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, arra gondolok. :) Mert már majdnem 8 hetes leszek mire megyek dokihoz.

És pl tegnap nem volt hányingerem, alig egy ici-pici reggel, aztán semmi. Pedig előtte nap egész nap émelyegtem. Ma meg úgy a kettő közötti állapot.

2018. nov. 15. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:
39 heten at emelyegtem egyszer se hanytam. Bar hanytam volna 😂😂
2018. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Anyukám a terhessége alatt végig hányingerrel küzdött, de sosem hányt.

De hidd el, hat hetesen még nagyon az elején vagy. Még ha úgy adódik, hányhatsz eleget.

2018. nov. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 3 hétig ez volt, aztán elkezdtem hányni, a másodiknál csak egy hétig, utána már jött a hányás. Szóval hányhatsz még, ne aggódj :D
2018. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9.hétig vergődtem a hányinger miatt, nem sikerült hányni. Utána beindult a buli, 20. hétig egyfolytában hánytam, de a legrosszabb, hogy ez nem gyomorrontás, itt nincs tartós megkönnyebbülés (nekem nem volt legalábbis), úgyhogy... most asszem nem nyugtattam meg senkit 😂
2018. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerem sem volt sosem, egyik gyereknél sem. 😊
2018. nov. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Összesen 2x hánytam de a hányinger mindennapos volt hetekig.

De odabent akkor is lehet minden rendben, ha se hányinger se semmi nincs, úgyhogy emiatt nem kell aggódni. :)

2018. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hónapon keresztül volt egész nap hányingerem, de egyszer sem hánytam. Mondjuk iszonyatosan utálok hányni, így amíg tudom visszatartom. :D
2018. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!