Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelezheti a babám hamarabb a...

Jelezheti a babám hamarabb a terhességet, mint a teszt?

Figyelt kérdés

Szoptatom a kislányom. 2 napja csak immel-ámmal eszik. Tegnap evés után órákig sírt. Sosem csinált még ilyet.

Szeretnénk még babát, minnél hamarabb. Van ovulációm, és szoptatás mellett is rendszeres a ciklusom. Pozitív ovulációs teszt napján este együtt voltunk. Másnap már negatív volt az LH teszt.

9. DPO-n csináltam terhességi tesztet, ami negatív lett; de babám olyan furán szopizik, és hallottam, hogy a terhesség megváltoztatja az anyatej ízét... Lehet, hogy ez hamarabb megtörténik, mint ahogy a teszt kimutatná? Van ebben valakinek tapasztalata?


2018. nov. 15. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Most ha ebben van valakinek tapasztalata és terhes volt,akkor te is az vagy?Már nem is fogsz tesztelni 2 nap múlva?
2018. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptattam, amikor megfogant a második, de a lányom pont letojta, hogy van-e valaki a hasamban vagy sem. 😄 Mondják, hogy változhat a tej íze, nálunk nem volt semmilyen reakció erre, ha változott is. 6 hónapos terhesen még szoptattam. 😊
2018. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
2 kérdést is tettél fel hirtelen..Szerintem nyugodj meg
2018. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

menstruáció előtt is változik az íze, szóval erre ne alapozz

tesztelj amikor már késik a menzeszed, felesleges 14.DPO előtt tesztelni..

mert vagy még csak negatív lesz a teszt...vagy ha ne adj isten csak kémiaiterhesség, akkor meg beleéled magad

késés után a legtisztább

2018. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!