Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nem az igazi a magzatmo...

Baj ha nem az igazi a magzatmozgás?

Figyelt kérdés

28 heted vagyok, méhlepény elől tapad, van kb 15 kg feleslegem is.


23. hét óta érzem a mozgást, napjában gyakran, de kívülről nem látható, nagyon nagyon ritkán érezni kívülről, csuklást egyáltalán nem éreztem még.


Ez baj?


Itt olyanokat olvasok, hogy egy nap 5* csuklik a magzat, meg úgy hullámzik a hasa hogy a buszon is azt nézik az emberek meg ilyeneket. Nekem meg semmi ilyen 😢


2018. nov. 15. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan már!

Nem attól lesz igazi, hogy más is látja, érzi. Neked kell csak.


Elsővel nekem is mellsőfali volt, férjem alig érezte kívülről (nem volt feleslegem), én meg közben majd meghaltam, olyan erőseket rúgott. Volt hogy bepisiltem, vagy épp órákat ücsörögtem a parkban, mert ha felálltam kétrét görnyedtem egy-egy rúgástól.

2018. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

ha van rajtad 15 kg felesleg, akkor szerintem amiatt nem olyan látványos kívűlről

ha te érzed mozogni rendesen, akkor nincs gond

2018. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
A magzat fekszik ugy hogy kevésbé erezni kintről. Az a lényeg hogy te érzed. Nem a 15kg-n mulik ne is hibaztasd emiatf magad!
2018. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkétszer elöl tapadt a lepény. Látszott kívülről és hamar is éreztem, de a kislányom nagyon sokat mozgott, a kisfiam meg nagyon keveset. Csuklani meg egyiket se éreztem egyszer sem. Mindkettő makk egészséges:).
2018. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!