Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek koponya mr...

Volt valakinek koponya mr vizsgalata terhrsseg alatt?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 honapja faj a fejem. Neha elojon neha elmulik. Kb 1 hete nyomast erzek az egyik szememben. Azon a felen ahol a fejem is faj. Az utobbi idoben faradt vagyok es fogytam is. Nagyon felek mi lehet ez. Hetfon ha minden igaz megnez egy neurologus de kepalkot ilyenkor ugye nem igen lehet mert kozben kiderult hogy 5 hetes terhes vagyok. Viszont szeretnem kizarni a sulyosabb betegseget mert igy csak stresszelek 😟😟 volt valakinek mr vizsgalata terhesseg alatt? Ha jol tudom 12 het utan mar lehet. Koszonom
2018. nov. 16. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi, a röntgen veszélyes, de az MR nem.
2018. nov. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
MR-t lehet csinálni terhesség alatt is,csak ct-t nem.Annyi hogy kontrasztanyagot azt tilos,anélkül csinálják!
2018. nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Mr-t lehet. Még hasi mr-t is csinálnak ha úgy adódik. Gyönyörű mr felvételek vannak pocakon belüli babákról. De amilyen várólista van sok helyen mr-re, addig lehet meg is szülsz. 😂
2018. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha kell Fizetek is erte.. Nagyon tartok egy sulyosabb betegsegtol. Mar mindenfele agytumorra gondolok foleg amiket olvastam a neten. Itt mar nem csak rolam van szo.. Nem akarok Feleslegesen stresszelni eletem egyik legmeghatarozobb idoszakaban. Ezert szeretnem tisztazni mi okozza a tuneteim. Annyira jo lenne ha nem lenne semmi de iszonyatosan felek. ☹️
2018. nov. 16. 11:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek, ki veszi észre, ki a kérdező 😉
2018. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem csak migréned van, ne stresszelj! Nem lesz semmi komoly hidd el!

nekem aurás migrénem van

tünetei kézzsibbadás, szemfájdalom, fejfájás,hányinger...nem mindig egyszerre jelentkezik az összes tünet

nekem is volt anno mr vizsgálatom 19 évesen

2018. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolso elotti.. Megis ki lennek?? Nem ertrm ezt a hozzaszolast. Kedves utolso, Nem hiszem hogy ez migren ☹️ nincs hanyas sem hanyinger sem kezzsibbadas.
2018. nov. 16. 11:56
 8/15 anonim ***** válasza:
de ezek nem mindig egyszerre jelentkezik!
2018. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nálam is változó, van amikor "csak" a fejem fáj, van mikor a szememben érzek erős nyomó-fájó érzést+ fejfájás..stb.

nem kell egyből a legrosszabbra gondolni

2018. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ertem koszi. Sosem voltam fejfajos ezert most picit megijedtem. Remelem semmi komoly mert nagyon varjuk a babat.
2018. nov. 16. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!