Reggeli vizesedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 30 hetes vagyok, és elkezdtem minimálisan vizesedni a kezemen, meg talán picit a bokámon is de ettől függetlenül látszanak az ujjperceim és bokám is, szóval nem nagy valami. Vérnyomás, vizelet rendben van.

Amit észrevettem, hogy mindig reggel vizesedek, estére gyönyörűen lemegy, aztán reggel megint, és így tovább... Azt mondta a doki, hogy normális amíg nem tartós, de ettől függetlenül étkezzek sószegényen, igyak sok folyadékot, egyek gyümölcsöt-zöldséget stb.


Viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy mitől van az, hogy reggelre bevizesedek, majd napközben lemegy? Ti tapasztaltatok már ilyet és mi volt az oka?



2018. nov. 16. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, mert éjszaka nem mozgunk, lassabb a keringés, ráadásul takaró alatt meleg van, melegben jobban dagadnak a végtagok (nyáron még rosszabb lenne). Nappal a mozgástól a keringés gyorsabb, bejáratjuk, megmozgatjuk a végtagokat. Még nem próbáltam, de elvileg a sok fehérje segít.
2018. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom! :)
2018. nov. 20. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!