Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vészes hányás....

Terhességi vészes hányás. Kinél mi vált be hogy enyhítse? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy két nap van amikor megúszom napi három hányással de van hogy 10 percenként kihányom az utolsó csepp vizet vagy folyadékot is. 12 hetes vagyok eddig 7 kilót fogytam. Semmi erőm, infúziós kezelésre kell majd mennem a kórházba pár nap múlva de addig is nem tudom mivel enyhíthetném, igyis nonstop éhes vagyok de folyton hányingerem van és semmi nem marad bent

2018. nov. 16. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Az eg vilagon semmi se vt be sajnos :( 20. hettol lettem jobban.

6 kg-ot fogytam.

2018. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már állni is alig tudok, semmi erőm nincs folyamatosan csak szaladok hányni és a sok görnyedéstől a hátam is kikészült :( úgy aggódom nehogy a végén a picúrnak legyen baja
2018. nov. 18. 13:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Én se tudtam állni se. 4 hónapig csak feküdtem. Nem volt erőm, remegtem.

Kitartást, az idő hoz enyhülèst!

2018. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Otthon nem válik be ellene semmi, én végig hánytam, de állítólag ez extrém ritka, nagy eséllyel a 12. héttől jobb lesz, kaphatsz majd cerucal-t, az nagyon hatásos. Én hónapokig voltam kórházban emiatt, de jobb volt, mint otthon hányni naphosszat.
2018. nov. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem segîtett az égvilágon semmi. 5-20 hétig szinte csak feküdtem, erőtlen voltam és sokat fogytam. De a babàval minden oké volt
2018. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit most írok, azért meg fognak kövezni, de mivel tudom, min mész keresztül, bevállalom. Szóval nekem sem használt semmi, amit javasoltak, idővel már nem is próbálkoztam semmivel. Nyár volt, és a férjem vett egy üveg fehérbort, hogy majd fröccsözik. (Én nemigen iszom alkoholt, a bort kifejezetten utálom, a férjem is nagyon ritkán él vele.) Szóval megláttam a bort a hűtőben, és egész megmagyarázhatatlan módon megkívántam. Nagyjából 90-10 arányban öntöttem föl ásványvízzel, és engem is meglepett, hogy jól is esett, és a hányingert is csillapította. (Én félidőig küzdöttem a rosszulléttel, ez egyébként nem sokkal a vége előtt volt, és amikor véget ért az egész, megint nem bírtam ránézni sem a borra.)

Tudom, hogy szörnyű eretnekség terhesen bort inni, de aki tudja, milyen ez a rosszullét, talán megérti.

2018. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6 hát én aztán tudom, hogy milyen a vészes teehességi hányás, 7 hónapot töltöttünk el együtt, de az tuti, hogy bort képtelen lettem volna inni, nem egy hányosoknak való ital.
2018. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én alapvetően szeretem a bort és például gyomorpanaszokra mindig is jót tett nekem ha ittam 2-3 kortyot.

Most én is hányással küzdök, 2 napja kórházba is kerültem miatta.

Én is próbáltam a bort, de az is simán kijött 1 percen belül. Most a kólával próbálkozom, mert ezt javasolták. Az bent marad, de iszonyat diszkomfort érzetem van miatta, teljesen felfújja a gyomrom így, hogy a folyamatos hányástól már emésztésem is alig van....

A kórházban azt mondták, hogy sajnos van ilyen, túl kell élni ezt az időszakot. Igyak amennyit csak lehet, ami bent marad bent maradt, ami nem az nem. Hát könnyű mondani.....

2018. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja :( én is mindent de mindent kipróbáltam. Sajnos mivel ez nem gyomorrontás, ez nem múlik el gyomornyugtató módszerekkel. Kitartást mindenkinek ❤️
2018. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. nov. 27. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!