Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Down-szűrés eredménye köztes...

Down-szűrés eredménye köztes kockàzattal értékelt, mely értékem nem megfelelő?

Figyelt kérdés
Megkaptam a kombinàlt down-szűrés eredményét, mely köztes kockazattal értékelt. Tarkoredo 1,7 mm, orrcsont làtható, PAPP-A:0,31 Mom, Free beta hcg: 0,59 Mom.32 éves vagyok, első babàs. Mely értékem nincs tartomànyban? Nem igazàn talàlom. De lehet csak azért mert teljesen beparàztam.13 hkm.

#Down-kór szűrés #köztes kockàzat
2018. nov. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

A korod.

Véreredmény, baba eredményei jók.


Nekem 24 évesen is köztes kockázat jött ki, 1.5 tarkóredővel meg látható orrcsonttal. Franc se érti.


De neked a korod miatt lehet, minden más jó.


Mennyi az arány?


Nekem 1:927 lett, agyonra paráztam, de a dokim azt mondta nem kell.

2018. nov. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
A PAPP-A alacsony, 0,5 felett lenne jó.
2018. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Anno 22 évesen nekem is közepes kockázatúra jött ki, az arányszám miatt
2018. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Papp-A 0,6 MoM alatt, szabad béta hcg 1,35 Mom felett, tarkóredő 1,5 felett emeli a kockázatot.

Két értéked is felfelé viszi a számított kockázatot.

A kor nem rontja az eredményt, ez általános tévedés. A kor csak úgy szerepel a vizsgálatban, hogy megadják, hogy csak a korod szerint mekkora lenne a kockázat, és ha a számított rosszabb, na az a ciki.

Ha a számított jobb, akkor meg örülhetsz.

Nekem 32 és 35 évesen is alacsony kockázat jött ki.

2018. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!