Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repülés semmi esetben sem...

Repülés semmi esetben sem árthat a magzatnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezer kérdés van már erről, és tudom is, hogy alapesetben nem veszélyes a repülés.. de engem nagyon megvisel a repülőút, 1-2 nap múlva tér mindig vissza az eredeti állapotára. Addig a fülem recseg-ropog, alig hallok, nyomott és étvágytalan vagyok. 14.héten oda, egy hét múlva pedig vissza repülök, 2 órás az út. Mit gondoltok?
2018. nov. 17. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ezt neked kell tudnod. Ha parázól töle és eleve nem akarsz menni, akkor akármit is írunk itt akkor sem fogsz elmenni.


Èn 10 hetesen 10 órás útra mentem, és 10 nap múlva 10 órát vissza. Eszembe sem jutott bárhol is parázni ezen. Az egyetlen rossz dolog az émelygés volt, ez a repülön még rosszabb volt, de ennyi.

2018. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Imádom.. ki mondta, hogy nem akarok menni? :D
2018. nov. 17. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Barátnőm elvetélt a felszállástól.
2018. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első nem úgy értette a “nem akarsz menni”-ket, hanem hogy leírtad a félelemeidet és azért. Nekem Testvérem a munkája miatt végig repülte a terhességet, de alapból Neki semmi baja a repüléstől. Ő most második babánál is repült az első trimeszterben, sokat volt rosszul, de magától a repülő úttól nem lett rosszabbul.
2018. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem amolyan “rám szállt egy pillangó, elvetélhetek” szintű kérdés volt, szerintem látszik is, nem vagyok egy mindentől parázó kismama. Ez viszont akár valós félelem is lehet, hiszen én magam rosszul viselem a repülést, ezért szeretném tudni, hogy a baba mennyire van óvva odabent.
2018. nov. 17. 12:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy a kabin nyomás ha csökken lehet veszélyes.

Én 5 hósan repültem idén nyáron,még terhesség előtt lefoglalt nyaralás volt, nem volt semmi gond.

2018. nov. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Munkám kapcsán rengrteget repülök! Mindkét terhességemmel minimum 5-6-szor repültem. Utolsókat 7 hónap körül.
2018. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem javasolja az orvos a repulest, ha nagyon stresszel az igy valo utazas. Ha felsz a repulestol, ha szorongas tor rad, stb., az nem tesz jot a babanak amugy ha rendben van a terhesseg akkor utazhatsz nyugodtan
2018. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!