Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran szúr a szívem hosszabb...

Gyakran szúr a szívem hosszabb ideig, inkább mikor fekszem vagy felkelek és leülök, ha megnyomom a kezemmel is erős a fàjdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
38 hetes leszek. 2 hete kezdődött,először mikor leültem hirtelen belenyilalt,majd máskor is ilyen mozdulatnál.Most először érzem hanyatfekvésnél folyamatosan,de mikor a kezemmel nyomkodom akkor is.Félek hogy infarktus előjele.Nincs fogadott orvosom,nem tudok dokit felhívni.Kedden megyek megint ctg-re. Mi bajom lehet?

2018. nov. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló tünetekkel 36. héten elszaladtam a háziorvoshoz. Megvizsgált, majd mondta, hogy valószínűleg a baba nyomja felfelé a belső dolgokat, azok rendeződnek éppen.


Próbálj nyújtózkodni, nagy levegőket venni és esetleg menj el a háziorvoshoz. Nekem 2-3 nap alatt elmúlt magától.

2018. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nyomásra fáj, akkor az nem a szíved.

Szerintem ha egy-egy mozdulatnál fáj, akkor inkább izom eredetű lehet a fájdalom.

2018. nov. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtató.
2018. nov. 18. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!