Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az elmúlt 2 napba nagyon...

Az elmúlt 2 napba nagyon aktív volt a babám, de ma alig mozgott szerintetek lehet baj? Vagy ma lustább csak?

Figyelt kérdés

Mint írtam pl tegnap egész nap rugdosott, kinyomta magát teljesen felvolt pörögve.

Viszont ma olyan lusti, érezni éreztem mozgott és rugdosott is de magáhozképest kevesebbet.


Nálatok is előfordult ilyen?


Elég parás kismama vagyok folyton aggódom valami miatt. Igyekszem ezt elhagyni, de nem nagyon sikerül. Már ezért is nagyon várom hogy megszülessen.


29hkm


2018. nov. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hisegfrontkor mindegyik gyerekem belassult eddig. Ha nem aggasztóan kevés a mozgás, akkor nincs baj, mi sem vagyunk ugyanolyan aktívak minden nap. 😊
2018. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes.

Sok minden hat rájuk, mint például a front is. Mi sem vagyunk ugyanolyan aktívak mindennap.

2018. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ma nekem is lusta volt a fiam. Többször ébresztgettem is. De én már betudom annak is, hogy nagyon a végén vagyok, és nincs sok helye.

Amúgy nálam több alkalommal előfordult, hogy ha egyik nap kifejezetten aktív volt, akkor másnap lustálkodott.

2018. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet akkor csak elfáradt, hála égnek nem aggasztóan keveset mozog mert többször is éreztem ma őt. Csak ugye kevesebbet mint az elmult 2 napba.

Vagy a front is közre játszhat.


Köszönöm a válaszokat, máris nyugodtabb vagyok.😊

2018. nov. 17. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap óta nekem is lusti :(



29 hkm

2018. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nekem ma már visszatért önmagához. Reggel óta mocorog,rugdos. 😊 Biztosan pihent tegnap. 😊


Valószinű a tiednél is ez lehet vagy a front. 😊

2018. nov. 18. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!